HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 17:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

s_josko:

Ljudi, saberite se. Što ste očekivali? Dionica je i na LSE, tamo ne slušaju Šukera kad kaže da nema krize.

Na LSE se trguje kako diktira Zagreb, da cjena u Zagrebu skoči u Londonu bi odmah skočila.
Cijenu diktira Zagreb a ne London.

Svakako. Kako onda objasnjavate pretprosli tjedan ak se dobro sjecam kad je u Londonu bila cijena u jednom momentu preko 400 a kod nas 381?

ko proda sutra dobro će zaradit ko ne proda jo će više to je to ivo svima dao slatke jade a vi se bunite a imate scenarij iz snova

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Kako se može očekivati ikakav rast uz ovakav priliv 63-ca?Stižu jedna prije druge![smiley7]

jel netko ovo primijetio?

imamo podatak P/E na ZSE, lijepo

Vaš link

HT-R-A (Službeno tržište)
Najviša 372,99
Najniža 362,00
Prosječna 367,73
365 najviša 419,00
365 najniža 358,00
Kupnja 367,03
Prodaja 368,00
Trž. kapit. 30.102.225.466,00
P/E 13,59
Dividenda 2,53
Broj izdanih 81.888.535
ISIN HRHT00RA0005

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

da i za mene je HT na kraju ispao pušiona jer sam izašao iz HDELa i sad sm u minusu par tisućica.
nadam se da će se sve to vratiti na svoje.

ako te tješi ima još takvih koo ti 🙂
ali gle važno je da se ne gubi ,ja sam propuštenu zaradu odavno prestao računati

thnx nemesis, slažem se s tobom. I ja sam popušenu zaradu davno prestao računati ali se ipak sjetim s vremena na vrijeme. Nema veze. Vrijeme će pokazati svoje.[smiley11]
[/quote]

eto danas je bio hebeni dan za dokup hidre ,ko je imao para …..

Good artists copy. Great artists steal.

30.10.2007
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 3.302.316 4,03 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 349.618 0,43 Skrb. račun +6000
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 291.065 0,36 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 270.941 0,33 Skrb. račun +1942
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 207.691 0,25 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 198.031 0,24 Skrb. račun
10. PBZ D.D. 193.969 0,24 Skrb. račun +3501
Ukupno: 73,38

Heaven or Las Vegas

Malo sam racunao i rezultati kazu da rast dionice krece oko 1. rujna 2008 godine. Do tada racunajte na pad i vegetiranje.
Na moju zalost dodatno sam kupovao po 390 i 392 Kn.

Ja kupovao 385, 376, 361, 362, 365, pa opet na 390, 385, pa jucer na 373 + paketići.
Kolko sam izracunao prosjek oko 372, i sad ako treba čekam i do proljeća.
Što je neko reko za miran zimski san.

ljudi sta nas ceka sutra?
[smiley8]

Izbori gurnuli burzu u crveno

Autor Ljubica GATARIĆ
Željko Kardum

Skori parlamentarni izbori spominju se kao jedan od razloga zbog kojih je došlo do korekcije cijena dionica na Zagrebačkoj burzi. T-HT se danas spustio i do 362 kune, samo 4 kune više od najniže vrijednosti.

Do kraja dana oporavio se na 368 kuna. Izbori nose neizvjesnost koju ne treba previše zanemariti pa je moguće da će se korekcija nastaviti. Nitko ne želi zauzimati dulje pozicije dok se ne vidi tko će pobijediti kaže analitičar Hypo banke Hrvoje Stojić. Među uzrocima korekcije, koja je peti dan zaredom zahvatila većinu najlikvidnijih dionica, Stojić iščitava i “pametno taktiziranje” fondova koji su se povukli u stranu i puštaju da tržište još padne prije nego što krenu u kupnju.

Fondovi su puni keša koji će morati investirati i u Hrvatskoj i u inozemstvu ističe Stojić. Likvidnost tržišta poboljšao je i veći broj IPO-a, što je također utjecalo na konsolidaciju cijena. Crobex je protekle dvije godine rastao 60 do 70 posto godišnje, pa je, kaže, normalno da nastupe periodi unovčavanja dobiti poput ovoga.

Korekcija je bila očekivana i za glasnogovornika burze Željka Karduma koji kaže da se brzo zaboravlja da su samo prije dva tjedna cijene skakale i više od 20 posto. Podaci SDA otkrivaju da su kupci dionica u državnim IPO-ima ulagači na dulje staze. Inu je, na primjer, dosad prodao tek svaki peti dioničar.

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

AT&T objavio dobit od 3,1 milijardu dolara
Autor/izvor: Teuta Franjković
Dobit je tako porasla na 50 centi po dionici dok se zarada udvostručila na 30,1 milijardu dolara u trećem kvartalu i to od 15,6 milijardi dolara godinu dana ranije.
Najveća američka telkomunikacijska kompanija AT&T objavila je neto prihod u iznosu od 3,1 milijardu dolara u trećem kvartalu što predstavlja 42 postotni porast od prethodne godine i to prije završetka akvizicije BellSouth Corp.-a.
Dobit je tako porasla na 50 centi po dionici dok se zarada udvostručila na 30,1 milijardu dolara u trećem kvartalu i to od 15,6 milijardi dolara godinu dana ranije.
Otkada je Apple predstavio svoj IPhone, AT&T je svojoj korisničkoj mreži pridodao dva milijuna novih korisnika što je konačni broj povećalo na 65,7 milijuna.
Ako DT dobije generalno zastupanje Appel-ovog iPhona, za Hrvatsku, evo punog dobitka!

Ja sam uvjerenja da će ht gore pred izbore vjerovatno samo kratkoročno … vidjeti ćemo … ipak je to još otvoreno političko pitanje.

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

New Report

Close