HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 23:04
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kako je ovu mudrost moderator propustio (izbrisati)

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


http://www.jutarnji.hr/novac/vas_novac/clanak/art-2007,10,29,,95946.jl Evo malo o budućim dioničarima!

Nije mi jasno razlog zbog kojeg Vlada (Polančec) radi istu grešku dva puta za redom, pa zar nisu mogli prije riješiti radnike onda u IPO i na HT i INA- nego obrnuto,.
Ne mogu shvatiti logiku ovakvih obrnutih poteza i šta Vlada ima od toga osim nezadovoljstvo gomile ljudi jer se tako utjeće ne trenutnu cijenu, ako je nekome jasno molim za mišljenje da i meni bude.
Za takve stvari se smjenjuje , a NE daju se hvalospjevi kao što to Sanader radi kad je Polanec u pitanju. Pa taj čovjek nema blage veze kak stvar funkcionira.

daj recite mi ko je prve dane kupova po 419. fondovi??????????

Tih 370 kn je veliko iznenadjenje ne samo za nas male investitore, nego i za one srednje…,370 000 tisuća ljudi, a oni misle(h_z) da je tek 10 % prodalo, zarada na 38000 kn,čistoga niti 15%, moj kum je prekinuo životno osiguranje i izravno je u minusu 2000 kn, j____ sve po spisku i premijeru a i h_zeu, susjed također, ovo im nije trebalo[smiley2][smiley2][smiley2]
Ht mora na 480 kn do 20.11.

Ht mora na 480 kn do 20.11.

Samo se umrijeti mora…

A, ak ne dodje na 480, kaj onda bu se zalil upravi vodovoda? Kad bi se 100% znalo da ce cijena 20.11. biti 480 kuna, garantiram vam da bi vec danas zavrsila sigurno na 479,99…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Tih 370 kn je veliko iznenadjenje ne samo za nas male investitore, nego i za one srednje…,370 000 tisuća ljudi, a oni misle(h_z) da je tek 10 % prodalo, zarada na 38000 kn,čistoga niti 15%, moj kum je prekinuo životno osiguranje i izravno je u minusu 2000 kn, j____ sve po spisku i premijeru a i h_zeu, susjed također, ovo im nije trebalo[smiley2][smiley2][smiley2]
Ht mora na 480 kn do 20.11.

da i za mene je HT na kraju ispao pušiona jer sam izašao iz HDELa i sad sm u minusu par tisućica.
nadam se da će se sve to vratiti na svoje.

strpljen..spašen Time is on my side

dragi prijatelji ovo je BURZA ja nemogu svatit neke vase postove ZAKON BURZE je ponuda i potraznja to morate svatit

danijel1:

Tih 370 kn je veliko iznenadjenje ne samo za nas male investitore, nego i za one srednje…,370 000 tisuća ljudi, a oni misle(h_z) da je tek 10 % prodalo, zarada na 38000 kn,čistoga niti 15%, moj kum je prekinuo životno osiguranje i izravno je u minusu 2000 kn, j____ sve po spisku i premijeru a i h_zeu, susjed također, ovo im nije trebalo[smiley2][smiley2][smiley2]
Ht mora na 480 kn do 20.11.

da i za mene je HT na kraju ispao pušiona jer sam izašao iz HDELa i sad sm u minusu par tisućica.
nadam se da će se sve to vratiti na svoje.

ako te tješi ima još takvih koo ti 🙂
ali gle važno je da se ne gubi ,ja sam propuštenu zaradu odavno prestao računati

Good artists copy. Great artists steal.

da i za mene je HT na kraju ispao pušiona jer sam izašao iz HDELa i sad sm u minusu par tisućica.
nadam se da će se sve to vratiti na svoje.

ako te tješi ima još takvih koo ti 🙂
ali gle važno je da se ne gubi ,ja sam propuštenu zaradu odavno prestao računati
[/quote]

thnx nemesis, slažem se s tobom. I ja sam popušenu zaradu davno prestao računati ali se ipak sjetim s vremena na vrijeme. Nema veze. Vrijeme će pokazati svoje.[smiley11]

strpljen..spašen Time is on my side

Polančec je isto tako bio zeznuo, s njegovim izjavama, s inom kad je krenulo nizbrdo, neznam što taj tamo više radi


gledam upravo na prodaji nalog od jedne dionice 371,98. kada dodaš proviziju sigurno se isplati svaka čast ljudi, nije ni za malu pivu

dobro si to primjetio, samo kada odbiješ proviziju osim ako nije na online si i u minusu.
mislim da to fondovi tiskaju cijenu dolje i stvaraju paniku medju rajom.
to je njihova igra
a onda kada poslije nove godine krene cijena gore ,fondovi odmah u prvom kvartalu idu + 15 posto gore i di ćeš bolje reklame za njih

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Rekao bih samo da bi ‘gospodarima rata’ bilo više nego uputno da razmisle kamo vodi daljnje rušenje jer bi se lako mogla izazvati takva panika da ni Bog Otac ne bi mogao postaviti toliko naloga koliko je blesava raja koja nema ni 2 dana iskustva na Burzi spremna postaviti… pa – gospodo, ako vam je target za dokup 300, samo izvolite, jedino ne znam kako bute to vratili natrag na 400 ili više? Dekretom, možda? I zašto ste onda prije 10 dana čistili do 399? [smiley8]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close