HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

370,21 kak je krenulo idemo mi danas i ispod 370

I has the money, what I do wif it?


od građana se moze jos kupit 27% HT,po cijeni od 370 to iznosi oko 7.5 miljarde kn.jel imaju fondovi dovoljno para za to? jel prati netko stanje na sda,ovaj pbz skrbnicki koji ima 4% je investicijski fond od pbz-a? jel zna netko kolika je ukupna imovina dionickih i balanced fondova? Nikad mi nije bilo jasno kako cijene dionica koje drze fondovi mogu padati,ako fondovi i top 10 dionicara drze tipa 80%,fondovi mogu vrsiiti transakcije izmedu sebe medusobno i dogovarati da ce svako malo jedan od drugoga kupovati po vecoj cijeni,tako bi to teoretski moglo doci do enormnih visina,jedini problem bi bio kome bi ti fondovi mogli prodati tako skupe dionice… ispada da fondovi moraju imati uvjek prinos,i to je stvar njihove odluke koliko ce imati prinosa,a ne njihove uspjesnosti.jesam u pravu?osim naravno onih fondova koji imaju cijeli portfelj na stranim burzama, jel to tzv.manipuliranje fondova na zse?

jel ima ovdje ozbiljnih investitora? samo k/p i panicarenje,pa dajte ljudi pogledajte sda,jesu se fondovi nakupovali da bi popusili pare ili da bi zaradili….??

smiješna situacija na prodaji.

maloprije netko prodaje 1 dionicu po 371,98, a sada više nije ni među top 5

samo naprijed, ali sami smo si krivi jer doslovno svatko je upisao dionice i sada skida gaće i da “spasi što se spasiti da”

Odlično,uskoro mi propada nalog za prodaju na 410 (bar ga ne moram opozivat), pa ću ga lagano dić na 499, bar ne moram razmišljat o fondovskim gluparijama, pa za 3,4 mjeseca će doć i moje vrijeme

Surround all arround when it hits the ground

Bome je cjena pošeno ‘ulupana’.
Nekome i tečaj USD-a ide na ruku iz dana u dan

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Da, da, odosmo mi sutra ispod 370 da vidiš i to već na otvaranju

I has the money, what I do wif it?

U čemu je problem?
Svi smo u plusu na HT-u!Tko bude strpljiviji imat će veći prinos a tko proda sada isto će ostavriti lijep prinos.
Čemu sablazna atmosfera?!!!

Kad je dobar vjetar i purani lete!

Vaš link

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

kakva je cijena u londonu zna li tko?

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

——————————————————————————–
Analiza: Strpljivost fondova se isplatila, potonuće HT-aDopunjeno!

Tomislav Petrov
tomislav.petrovatcharbusiness.hr
Promijenjeno 29.10.2007 16:19

Dionica HT-a nastavlja “polako” tonuti prema cijeni na kojoj će biti privlačna prilika za ulaganje institucionalnim investitorima. Današnji dan završila je na 370,12 kuna.

Trgovanje THTC GDR-om na Londonskoj burzi prošli tjedan je zaključeno po cijeni od 74,50 američkih dolara (381,02 kune po srednjem tečaju Hrvatske narodne banke). Jutros je u Londonu čak 55.094 GDR-ova promijenilo vlasnika, a zadnje transakcije su obavljene po cijeni od 74 dolara (378,46 kuna po srednjem tečaju HNB-a).

U Zagrebu dionica HT-a nastavlja “polako” tonuti prema cijeni na kojoj će biti privlačna prilika za ulaganje institucionalnim investitorima. Danas se dionicom trgovalo po cijenama između 370,12 i 380 kuna s izraženim sekundarnim trendom usmjerenim prema padu cijene. Tijekom dana dionicom je ostvaren 21,01 milijun kuna prometa, a promet je popraćen blagom korekcijom cijene za 1,70 posto. Trgovinski dan završio je na najnižoj cijeni od 370,12 kuna. Staru vijest o pravu zaposlenika HT-a da kupe 7 posto dionica domaćeg telekomunikacijskog giganta upravitelji fondovima već su odavno uračunali u cijenu.

Službeni indeks Zagrebačke burze Crobex danas je korigiran 0,95 posto na 5251,27 bodova.

Autor teksta i njegova rodbina definirana ZTVP-om posjeduju dionice HT-a. Tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnih papira, a napisan je u dobroj vjeri i u cilju veće transparentnosti financijskog sustava.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


kakva je cijena u londonu zna li tko?

Last 5 trades

Time/Date Price Volume Trade value Type
14:42:58 29-Oct-2007 73.50 1,000 73,500.00 Automatic Trade
14:18:24 29-Oct-2007 74.00 27,859 2,061,566.00 Ordinary Trade
14:17:21 29-Oct-2007 74.00 25,000 1,850,000.00 Ordinary Trade
11:39:38 29-Oct-2007 75.00 75 5,625.00 Automatic Trade
09:30:03 29-Oct-2007 75.00 580 43,500.00 Ordinary Trade

veliki promet, 56.094 komada[smiley9]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

a sta privlacno ce im biti na 200kn,ili na book-u…

New Report

Close