HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.09.2024. u 07:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ekipa iz TOP 10 podebljava portfelje!

Novac je kisik burze!

mogli bi malo jos i dokupiti ako padne na recimo 370, bio bi mi dobar prosjek, al mislim da nece[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

26.10.2007
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 3.302.316 4,03 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 336.675 0,41 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 291.065 0,36 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 267.835 0,33 Skrb. račun +1530
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 207.691 0,25 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 198.031 0,24 Skrb. račun +3200
10. PBZ D.D. 185.934 0,23 Skrb. račun +1672

Ukupno: 73,35

Heaven or Las Vegas


mogli bi malo jos i dokupiti ako padne na recimo 370, bio bi mi dobar prosjek, al mislim da nece[smiley11]

bojim se da nece tako nisko, a ako ode odmah dokup. to bi se moglo prije dogoditi 05.11 mada svi znamo da ova dionica vrijedi malo vise. pa pogledajte tko kupuje i sve je jasno.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

prema prvih deset se vidi da fondovi nisu ni poceli kupovati, cijena se onda dobro drzi bit ce sou kada se ukljuce[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Bome ako ova dionica do izbora neode barem na 420-430 kn, Sanader nebu vidio moj glas, a nadam se da i vi tako razmišljate!

14.04.2008.

danas je bio zadnji dan rasprodaje tj. da se stigne kupiti ATGR
nema razloga da idući tjedan cijelo tržište ne krene gore, pa tako i HT
možda će idući tjedan biti još malo kilavo jer je četvrtak neradni, ali od 5.11. vjerujem da slijedi realni i stabilni rast

Staro pravilo je opet aktualno na ovoj dionici. Na burzi se “igra” samo sa novcem koji ti nije potreban. U suprotnom prodaje se onda kada ne treba pa se zaradi bitno manje ili izgubi (na dionicama koje nisu kupljene po diskontu).


prema prvih deset se vidi da fondovi nisu ni poceli kupovati, cijena se onda dobro drzi bit ce sou kada se ukljuce[smiley11]

nisu mi jasne neke stvari pa te molim da mi malo pojasniš. Zašto misliš da će fondovi koji dosad još nisu kupovali (po cijenama od 360-400 kn) navalit na ovu dionicu kad ona bude npr. u rasponu od 400-450kn. Šta ne bi svima trebalo bit u interesu kupit što jeftinije? Možda sam te krivo razumio….ja bi rekao kako su fondovi kupovali, ali nisu smjeli ići na velike količine jer bi to na brzinu povećalo cijenu….išli su na ono dok ide ide. Mislim da će se fondovi jednako ponašat i na razinama od 400-420 kn, pa kasnije od 420-450 kn itd. Zašto bi lupali po asku kada uvijek ima poprilično i na bidu.


najvise sto fondovi mogu cekati je 5mj nikako godinu dana kladim sa u sve svoje dionice sto ih imam da ce cijena u veljaci bit 500kn namojte zaboravit lock-up za dt i da vjerujem sa ovolikm brojem malih dionicara koja se dobit ocekuje za 3q i 4q izvijestaj za dt ht je zlatna koka

Kolega da mislim da cijena bude za 5 mjeseci samo 500 kn, već bi se rješio te dionice, skroman sam i realan[smiley2][smiley2][smiley2]
Na našoj burzi se manje više nema šta kupit po realnoj cijeni, prodaje se čista magla, uspoređujući ostale dionice na našem tržištu Ht vrijedi min. 2000 kn. U Ht-u sam 95%
Pa nism lud da kupujem danas nešto po 4500 kn, kad sam prije 3 godine to isto kupio za 150kn.
Fond menageri to vrlo dobro znaju[smiley2]


airfire: ” prema prvih deset se vidi da fondovi nisu ni poceli kupovati, cijena se onda dobro drzi bit ce sou kada se ukljuce[smiley11] ” nisu mi jasne neke stvari pa te molim da mi malo pojasniš. Zašto misliš da će fondovi koji dosad još nisu kupovali (po cijenama od 360-400 kn) navalit na ovu dionicu kad ona bude npr. u rasponu od 400-450kn. Šta ne bi svima trebalo bit u interesu kupit što jeftinije? Možda sam te krivo razumio….ja bi rekao kako su fondovi kupovali, ali nisu smjeli ići na velike količine jer bi to na brzinu povećalo cijenu….išli su na ono dok ide ide. Mislim da će se fondovi jednako ponašat i na razinama od 400-420 kn, pa kasnije od 420-450 kn itd. Zašto bi lupali po asku kada uvijek ima poprilično i na bidu.

Da, samo je pitanje da li se ponuda do 400 ispucala i kada će. Fondovi su osim toga imali puno povoljnih dionica za punjenje, a koje će možda u narednim mjesecima otići previsoko (IGH, JDPL…). A na HT se mogu vratiti i na 420, jer je i to povoljna cijena.
Na cijenama do 400 nisu prodavali samo mali i neiskusni. Dosta jakih igrača (i ja znam neke) je prodavalo po 390, išlo u dokup drugih dionica, a THT-u će se vratiti uskoro. To je vrijeme kada će cijena ići gore i kada će mnogi ići u dokup i na 450.

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti

Slovenski telekom ce se obit o glavu HT – u, isto kao i Univerzijada Varteksu.
Dokle god na ovom podrucju bude vladala politika zasnovana na mrznji susjeda a ne trzisna ekonomija, svaki ulazak u susjedovo dvoriste jednak je bacanju bumberanga.
Cuvaj glavu!!!

New Report

Close