HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 22:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pa mora isteci period stabilizacije.. necemo valjda dusmaninu placati vise nego je potrebno :)..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


fenomeno: ” Kupnja Cijena 45 383,00 4 382,85 332 382,00 26 381,50 404 381,30 Cijena Prodaja 285,00 60 379,00 13 380,00 523 380,99 63 381,00 503 k/p na ht-r-a minutu do 10. Jel to neka s placa sretna s 15 kn po dionici ili je greška? [smiley8] ” Pa nije najvjerojatnije greška, nalog se stavio tako nisko sigurno da prvi bude protrgovan. I po toj cijeni prodaje kupac je bio prvi na redu onaj koji je najviše ponudio u tom trenutku znači 383 kn.

Je, je, znam što se dešava u slučaju ovakvih naloga. Želio sam samo komentirati kakvi su sve na burzi…..prodaju dionice a niti se ne raspitaju kolika je trenutna cijena
[smiley11]

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

i ovaj tukac pogodio kretanje dionice ht-a.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=fd5b7769-f5d0-42ee-9286-d76505eb193e

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


i ovaj tukac pogodio kretanje dionice ht-a.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=fd5b7769-f5d0-42ee-9286-d76505eb193e


pogodija šta ćeš! i ćorava koka(tukac) nekad pogodi zrno! [smiley1]

dan je pametniji od noći


Je, je, znam što se dešava u slučaju ovakvih naloga. Želio sam samo komentirati kakvi su sve na burzi…..prodaju dionice a niti se ne raspitaju kolika je trenutna cijena [smiley11]

A zamisli po koliko će se prodavati dionice kad budu padale????????????? Nepismeni kreteni,a tako nam je lijepo bilo bez njih,evo dati ću im moju dobit od HT-a ako se povuku s burze..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Da nisam jučer bila na SDA i neki dan u banci ne bih vjerovala kakvi ljudi su sve kupili dionice,a da o njima pojma nemaju..,sva sreća da je Vlada uvela dodatne mehanizme..inače bi bilo svašta…


Da nisam jučer bila na SDA i neki dan u banci ne bih vjerovala kakvi ljudi su sve kupili dionice,a da o njima pojma nemaju..,sva sreća da je Vlada uvela dodatne mehanizme..inače bi bilo svašta…

Dodatni mehanizmi uskoro istuču…[smiley11]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

stvarno je ovo dosadno sa cijenom kunu gore-kunu dolje.
nije mi za prodavati, a druge dionice rastu, a ja tužno gledam u ovo sranje i veselim se svakoj lipi kada ponekad cijena poraste


stvarno je ovo dosadno sa cijenom kunu gore-kunu dolje. nije mi za prodavati, a druge dionice rastu, a ja tužno gledam u ovo sranje i veselim se svakoj lipi kada ponekad cijena poraste

Kako da te utješim?!

Novac je kisik burze!

kupio si dionicu po 265kn i možeš je prodati 380kn i to u roku 3 dana.Kad si imao takvu performansu na nekoj dionici?NIKAD!!!
Izađi ako ti je dosadna,ja sam svoju školu platio,da sam bio strpljiviji sad bi imao takav hebeni prinos da mi nitko nebi vjerovao!
Što je najgore znao sam da sam u pravu i na pravom mjestu ali izgubih strpljenje.E pa neću sada više to ponavljat!

Novac je kisik burze!

robertus

stvarno je ovo dosadno sa cijenom kunu gore-kunu dolje.
nije mi za prodavati, a druge dionice rastu, a ja tužno gledam u ovo sranje i veselim se svakoj lipi kada ponekad cijena poraste

Kolega, gladamo li mi istu burzu…što to tako strašno raste?Vezano uz t-com pretpostavljao sam da danas kreće gore jerbo je zadnji dan za prodaju za one koje žele u atlantic , al očigledno niš od toga, dok jednom već fondovi ne krenu žešće, a kad je to, ko će ga znat

Surround all arround when it hits the ground

robertus p daj se malo suzdrži od ovakvih postova

sada je na svakom da donese odluku hoće li držati dionice ili probati izaći pa uložiti u nešto drugo.
zato bi molio sve da ovo prestane biti forum sa ciljem kukanja , pružanja utjehe i psihološke pomoći.
nemojte zasipati forum postovima tipa ” danas miriše na dobro, kada će gore, hoće -neće , sutra će , slijedeći tjedan će i sl.)
ja sam samo jedan malo ambiciozniji amater u ovom svijetu trgovine i ne bi želio da se netko naljuti zbog ovog mojeg posta, ali stvarno nema smisla ovaj forum srozati samo na kukanje. pustite ljude koji znaju da pišu konstruktivne postove a mi ostali koji to nismo fokusirajmo se na ćitanje istih.hvala i pozdrav

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

New Report

Close