HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 19:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

velike gužve u određenim bankama (kod brokera) za prodaju ht ??
Strah ili ??

nije strah, nego ljudi zaradili 30 -40 posto od ipa i idu u atlantik samo nemaju pojma da ovo nije državni ipo- trebao bi im netko to objasniti

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Pa mogli su nešto i na VERN-u naučiti.

treba izdržat petak i na konju smo

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


velike gužve u određenim bankama (kod brokera) za prodaju ht ?? Strah ili ??

-istina sad bio u pbz puno ma ljudi kao prvo nemaju živaca za ovo sve a kao drugo dobra im zarada
-neće da se zamaraju a i sad im je zarada preko 40% to je za većinu bingo
-nije svak rođen za mešetara

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Pa mogli su nešto i na VERN-u naučiti.

ma pusti sada vern (mada moje skromno mišljenje je da će ta dionice za cca 2 mjeseca biti 200 + kn i svojim vlasnicima donjeti osmjeh na lice) nego situacija je sa ht-om takva kakva jest i to moramo prihvatiti.
sada je na svakom da donese odluku hoće li držati dionice ili probati izaći pa uložiti u nešto drugo.
[color=blue]zato bi molio sve da ovo prestane biti forum sa ciljem kukanja , pružanja utjehe i psihološke pomoći.
nemojte zasipati forum postovima tipa ” danas miriše na dobro, kada će gore, hoće -neće , sutra će , slijedeći tjedan će i sl.)[/color]
ja sam samo jedan malo ambiciozniji amater u ovom svijetu trgovine i ne bi želio da se netko naljuti zbog ovog mojeg posta, ali stvarno nema smisla ovaj forum srozati samo na kukanje. [color=blue]pustite ljude koji znaju da pišu konstruktivne postove a mi ostali koji to nismo fokusirajmo se na ćitanje istih.[/color]hvala i pozdrav

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Nikl:

Pa mogli su nešto i na VERN-u naučiti.

ma pusti sada vern (mada moje skromno mišljenje je da će ta dionice za cca 2 mjeseca biti 200 + kn i svojim vlasnicima donjeti osmjeh na lice) nego situacija je sa ht-om takva kakva jest i to moramo prihvatiti.
sada je na svakom da donese odluku hoće li držati dionice ili probati izaći pa uložiti u nešto drugo.
[color=blue]zato bi molio sve da ovo prestane biti forum sa ciljem kukanja , pružanja utjehe i psihološke pomoći.
nemojte zasipati forum postovima tipa ” danas miriše na dobro, kada će gore, hoće -neće , sutra će , slijedeći tjedan će i sl.)[/color]
ja sam samo jedan malo ambiciozniji amater u ovom svijetu trgovine i ne bi želio da se netko naljuti zbog ovog mojeg posta, ali stvarno nema smisla ovaj forum srozati samo na kukanje. [color=blue]pustite ljude koji znaju da pišu konstruktivne postove a mi ostali koji to nismo fokusirajmo se na ćitanje istih.[/color]hvala i pozdrav

Svaka čast kolega i u potpunosti se slažem s ovim, pogotovo plavo označenim djelovima…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Dajte Vi iskusniji kolege, koji detaljnije pratite ovu dionicu, prokomentirajte činjenicu da nitko u top 10 dioničara nije značajnije kupovao??[smiley2]

Ne slažem se u potpunosti s kolegom “sportri”. Vrlo rado poslušam mišljenje nekoga tko ima preko 1000 poruka na ovom forumu, uostalom i cilj ovoga foruma je da se razmjenjuju iskustva i mišljenja. O čemu bi vi kolega pričali? Ako i pričate o vijestima iz medija, opet se aludira na ovo ili ono ( u vašem riječniku: kuka se, hoće-neće, gore-dolje). “Psihološka pomoć” (vezano uz HT) dobro dođe svim onima koji sada važu što će napraviti. Za nas bolje da ne prodaju. Nadam se da ne zamjerate na ovom komentaru. Vidimo se na 500+

HT na zatvaranju

kupnja 382,02- 32 prodaja 382,85-731
382,00-122 382,90- 63
381,50- 31 383,00-947
381,18-300 383,11-126
381,17-200 383,20-58

zadnja 382,85

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Tržište je počelo određivati pute ove dionice.
Možda je došlo vrijeme moderatoru da je gurne dole među ostale dionice…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Pa mogli su nešto i na VERN-u naučiti.

na Vernu ili Veterini?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close