HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 23:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sve su to stvari koje mi svi želimo…up,up….
Ali jedina konkretna činjenica je da se volumen HT-a drastično smanjuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pa iz dana u dan nema više naivnih koji će dati svoje dionice po ovakvim cijenama.To je jako dobar znak a i da se oko 10.11. očekuje kvartalno izv. , koje će zasigurno biti jako kvalitetno.( + dolaze izbori )
A to su stvari koje idu u prilog nama koji smo strpljivi.

Evo kretanje cijene od listanja na burzi pa do danas. Slijedeći tjedan krivulja ide opet gore…

http://investor.business.hr/stock_details.html?stock_id=HT-R-A&page=price&lang=hrv&in_currency=HRK&period_select=&date_start=2007.10.05&date_end=2007.10.25&compare_index=

Knjige i kava

mislim da bi mi mogli i danas ici gore do barem 390 kupnja jaca a prodaja slaba, jedan bajokan sa 1300kom, kada se pocisti bit ce zlo[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male


mislim da bi mi mogli i danas ici gore do barem 390 kupnja jaca a prodaja slaba, jedan bajokan sa 1300kom, kada se pocisti bit ce zlo[smiley11]

ma moje je misljenje da je ova dionica planski “zamrznuta” i to izmedju 360 kao min. i 399 kao max.
Kad god se proteklih dana priblizila jednom od ova dva iznosa naisla je na zestoku obranu.
Kad je jednom isto tako “planski”odblokiraju bit ce katalpultirana. na nama je da budemo strpljivi i imamo dobre zivce. ako netko misli drugacije nek me slobodno ispravi. pozdrav svima.[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

cazo22:

Vidi se 381[smiley8]

neka, blago ovima koji imaju slobodnu lovu….
ja sa svojih zadnjih 300kn kupila jučer 1 kom BLKL i sad mogu samo gledati
(a nadala sam se da je dokup po 385kn dokup po dobroj cijeni….)[smiley1]

khmmmmm…[smiley7]
jel to dobro vidim ili je neka greska?!?!
…”sa svojih zadnjih 300kn…
ako si to stvarno uradila sa tim iznosom… onda si mnogo skupo preplatila…
jedino ako Ti netko ne sponzorira proviziju…[smiley1]

Uz sve duzno postovanje moderatoru, al ljubazno ga molim da razmotri i druge opcije moderiranja jer na zalost ovo je stvarno unistavanje nekih prekrasnih dostignuca moderne tehnologije... nije istina da se moderiranje ne moze obavljat i na puno kvalitetniji nacin. No hard feelings...

Vezano uz moj prethodni post…
Najozbiljnije se razmišlja o tome kako neki djelatnici, koji su uglavnom na terenu, uopće ne bi imali kancelariju, nego bi zadužili laptop sa mobilnom vezom i na teren bi kretali od kuće. GPS je ionako već postavljen u vozila i prati se kretanje. Kancelariju bi eventualno imao regionalni administrator odnosno šef.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

ako izvješće izlazi 10.11., i ako je dobro, onda je tempirano za “zna se” koga, a tek onda se sve zna šta se tiće cijene

Ajme koja učmalost

I has the money, what I do wif it?

na prodaji samo paketici od 63kom, a na kupnji strasilo od 2700kom, moglo bi se dogoditi ono sto i u petak a to je da se poklopi sve do odredene cijene[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Borci, možemo se pomirit. Rast HT – necemo gledati iducih godinu dana.
1. U HT – u je pre-previše osoba koje žele što prije prodati no usko grlo sistema ih onemogućava u tome. Ima ih za 1 cijelu godinu da prodaju.
2. U HT – u su mirovinski fondovi a njima se nigdje ne žuri i ovo stanje im odgovara idućih godinu dana.
3. Iskusni investitori su isto odlučili na temelju točke 1. i 2. da isto prodaju, što cementira stanje na nerast od 1 godine.
Koje su pozitivne strane držanja dionice (u mojem slučaju):
1. Oko 10% na paket.
2. Dividenda, ako bude recimo 12 Kn.
O mogućem rastu nakon 1 godine neću prognozirat.

Pa onda kad će zakonitost tržišta ovdje počet reagirat? Ako je ponuda manja od potražnje? Cijena mora ići up, a ne ide…. NO, Čekaćemo… dividenda je tu, a i +1 dionica, pa nek se fondovi naizmjence pokrivaju ( dok ne ostanu bet gaća). Ko da međusobno prodaju za manje iznose veće količine….[smiley3][smiley3][smiley3]

proklet bio na božić 2010.

Kupnja Cijena
700 383,00
615 382,51
2780 382,50
100 382,03
926 382,02
Cijena Prodaja
383,59 63
383,65 29
383,79 63
383,89 63
383,97 63

baš fora izgleda

I has the money, what I do wif it?

New Report

Close