HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 02:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
34,80
73.330
2,107
34,70
35,00
-0,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

U Londonu 390,a kod nas bi to moglo na 280 ako ovako nastavi. Mali igrači su žestoki.[smiley15]


U Londonu 390,a kod nas bi to moglo na 280 ako ovako nastavi. Mali igrači su žestoki.[smiley15]

meni bi pasalo

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

ma ja sam kupio i po 380 i po 385 i po 390, pa svejedno mislim da je dobra kupnja

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

Ima li koga od ovlaštenih osoba?

Kako mi se čini do Nove godine će stalno malo padati dok drhtavi ne istresu jer nemaju živce za čekati![smiley2]

Mislim da ce pad zavrsiti vec slijedeci tjedan, jer ima jos onih koji bi prodali prije nego im sjedne na naplatu 1. rata od namjenskog kredita. Znaci ako se uzme u obzir t+3, veca navala na prodaji bi mogla potrajati jos do ponedjeljka. Pri tome ne treba zaboraviti ni IPO ATGR-a, tako da je se kupnja povukla na nize razine, jer prodaju najvise oni koji moraju zbog ova dva gore navedena razloga. IMHO

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.


Mislim da ce pad zavrsiti vec slijedeci tjedan, jer ima jos onih koji bi prodali prije nego im sjedne na naplatu 1. rata od namjenskog kredita. Znaci ako se uzme u obzir t+3, veca navala na prodaji bi mogla potrajati jos do ponedjeljka. Pri tome ne treba zaboraviti ni IPO ATGR-a, tako da je se kupnja povukla na nize razine, jer prodaju najvise oni koji moraju zbog ova dva gore navedena razloga. IMHO

Prva rata nenamjenskog kredita je već svima sjela, znam po sebi a i po mojim prijateljima tako da to nije sigurno razlog, razlog je što ima puno onih koji niti čitaju forume, niti novine već se rukovode onom starom bolje išta nego ništa, a nisu ni svjesni da ovo što im daju fondovi je ništa.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Problem je u tome što velik broj ne misli držati dionicu na dulji rok, pa se mali stalno istresaju. Drugi problem je što je OIF i MF na IPO-u ostao mali broj dionica, a zakonske odredbe im sada ne dopuštaju da kupuju preko tog limita. Stoga, treba proći još vremena da krenemo naprijed jer je ogroman broj malih paketa koji se moraju prodati, a fondovi ne mogu to progutati. Otud i stagnacija i variranje cijene gore-dole.

Knjige i kava

Treba vidjeti kad prođe stabilizacijski period…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

ispravka od noćas neko me pitao za skrb račune

http://www.sda.hr/portal/f?p=100:52:554362746184427::NO:RP:P52_SEC_CODE:UVSF3J

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


shooter: ” Mislim da ce pad zavrsiti vec slijedeci tjedan, jer ima jos onih koji bi prodali prije nego im sjedne na naplatu 1. rata od namjenskog kredita. Znaci ako se uzme u obzir t+3, veca navala na prodaji bi mogla potrajati jos do ponedjeljka. Pri tome ne treba zaboraviti ni IPO ATGR-a, tako da je se kupnja povukla na nize razine, jer prodaju najvise oni koji moraju zbog ova dva gore navedena razloga. IMHO ” Prva rata nenamjenskog kredita je već svima sjela, znam po sebi a i po mojim prijateljima tako da to nije sigurno razlog, razlog je što ima puno onih koji niti čitaju forume, niti novine već se rukovode onom starom bolje išta nego ništa, a nisu ni svjesni da ovo što im daju fondovi je ništa.

Nenamjenskog da, ali od namjenskih kredita jos nije. Iako to nije veliki broj u odnosu na broj ukupno uplacenih paketa, nije niti zanemariv, a kupnja ce to pokupiti i na ovim razinama tj. bez nepotrebnog dizanja cijene.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

Valjda je 380 novo dno… [smiley5]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close