HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 02:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
34,80
73.330
2,107
34,70
35,00
-0,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

sto se dogadja?

ne vidim da ima bas ikakvog prometa sa HTom

Šta je meni ovo trebalo...

dobro pa dokle će te 63ojke dolazit?! nikako na zelenu granu.ccc

strpljen..spašen Time is on my side

Netko stalno ubacuje 385 na kupnji. Ni dolje ni gore.

Treći dana za redom sam kupovao HT. Vjerujem da će cijena u petak, a najkasnije u ponedjeljak prijeći magičnu crtu na 400 kn. Smanjiti će se pritisak na prodaju zbog Atlantica, a i dionički i mješoviti fondovi će prijeći iz stand by režima u aktivni zbog tog istog Atlantica jer im je trebao keš. Hoću reći da nisu mogli znati koliko će ljudi tražiti isplatu zbog IPO-a pa su se povukli sa kupnje. Ja se nadam da sam to dobro iskoristio.
Razlika između kupovine HT-a i neke druge dionice je u fundamentima. Dok ostale dionice možda i rastu brže fundamentalno su precijenjenije od HT-a, pa im je i rizik iz tog razloga veći. HT će uvijek biti zanimljiv obveznim fondovima jer oni ne mogu kupovati sve dionice na dioničkom tržištu i uvijek će nastojati obraniti postignutu cijenu.
Kupovina slovenskog telekoma, iako to gordo zvuči, ne mora biti dobra investicija ako je preskupo plaćena. Isto je kao i sa dionicom. Uvijek se gleda kroz koje vrijeme će se investicija vratiti.
Radio sam u HT-u 10 godina i znam koje stvari imaju u planu napraviti slijedećih godina što će se osjetiti prije svega na profitabilnosti.
Prva su izdvajanja neprofitabilnih sektora iz matice što ujedno znači i jeftino rješavanje viška radnika. Druga je da planiraju riješiti se atraktivnih nekretnina u vlasništvu koja racionalizacijom poslovanja nisu više u funkciji, njihov hladan pogon košta, a zaraditi će se poprilična sredstva koja će se vratiti ili kroz dividendu ili reinvestirati u profitabilnije poslove.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Ipak ode nagore

Po vama, što mislite kada će prestati ovo lupanje po kupnji? Ovo se može još dugo dešavati. Trenutno nema kupnje, evo nas na 384, doći cemo uskoro i do ovih 1600 na 383,00, a potencijalno i debelo ispod danas.
Sve dok traje ovaj pritisak 63ojki na “daj što daš, samo da prodam”, sva lova u HT je mrtav kapital. Da, ok, rasti će .. al nije baš svejedno hoće li počet rast danas ili za mjesec dana, ili kad već.

netko uredno sve pokupi na 385, čeka i sve kupi i tako stalno od jutros!

dan je pametniji od noći

u londonu 75 $ iliti cca 389 kuna!

dan je pametniji od noći

Uvjeren sam da 70% ljudi koji sada prodaju po ovim ciframa to rade isključivo što žele stić na ipo od atlantica, a to fondovi znaju. Takve cifre ćemo gledat još samo danas i sutra. Od petka, pa nadalje više neće biti ispod 390, ko ima love neka dokupi, ja na žalost više nemam (dokupio po 390)

Surround all arround when it hits the ground

s obzirom da sam u ovom poslu vec 10god., covjek upozna ljude koji su dirigenti svega, a sta biste rekli kada bih vam rekao da se cijena znala prije ipo-a, po kojoj ce biti u odredeno vrijeme, normalno da dokaze nemam, niti vam mogu reci ista drugo tako da me slobodno mozete prozivat lazovom ili se malo zapitati dali motor postoji radi zubcanika ili zubcanik radi motora[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

samo ti daj… mi koji znamo da se neke stvari mogu znati ne mislimo da si lažov…

nema mi druge nego se zae..ti

ljudi, strpljenja, strpljanja, strpljenja i strpljenja i još malo strprljenja. ko nemože čekat a neka proda i traži druge prilike ako zna di ih ima. ja je vidim ovde i siguran sam u rast kroz slijedeća 2 mjeseca koja imaju 60 a ne 3, 4, 5, dana. joks

New Report

Close