HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 20:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


nazalost idemo lagano gore a ja nisam uspio dokupit po 385kn, ovaj investitor me kosta zivaca ali i novaca[smiley3]

ja sam izgubila sigurno par tisuća kuna, uplačujući i isplačujući si novce
sa PBZ investor-skrbničkog računa…… još uvijek je Investor samo za gledanje……[smiley13]

je ali mi je lova na investitoru a zelim uhvatiti rasprodaju na burzi zbog atlantika, ovako dok isplatim pa ulozim prode baka sa dionicama[smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Od ukupnog broja poduzetnika, ali prema ostalim relevantnim pokazateljima poslovanja udio 400 najvećih je daleko značajniji. Kod njih je zaposleno 32,4 posto svih radnika koji rade u gospodarstvu, raspolažu sa 45,7 posto imovine, a ostvaruju 47,7 posto ukupnog prihoda, 45,2 posto dobiti nakon oporezivanja i 24,1 posto gubitaka nakon oporezivanja, rečeno je u utorak na predstavljanju publikacije Privrednog vjesnika “400 najvećih tvrtki 2006.”.

Kao i prethodne godine, prva tri mjesta u ovom rangiranju prema ukupnom prihodu drže INA (22,35 mlrd kuna), HEP (9,99 mlrd kuna) te Konzum (9,73 mlrd kuna).

Po dobiti prvi je HT, a slijede T-Mobile i ENI Croatia B.V.. Najjači izvoznici su Ina, Pliva i Uljanik, a prema vrijednosti imovine vode Hrvatske autoceste, a slijedi HEP i INA. Najbolji rezultat u apsolutnom rastu prihoda ostvario je Konzum, a najveći apsolutni rast izvoza INA – 3,46 milijardi kuna.

Izvor:Bankamagazine
[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

datum?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


datum?

danas objavljeno ali vjerojatno ne obuhvaca 3Q iako se ne bi trebalo po tom pitanju nista promijeniti.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


nazalost idemo lagano gore a ja nisam uspio dokupit po 385kn, ovaj investitor me kosta zivaca ali i novaca[smiley3]

Ja ću poluditi od zadavanja naloga. Od 10 sati pokušavam. Zbog investora me bole prsti, kičma,a i glava.

airfire:

nazalost idemo lagano gore a ja nisam uspio dokupit po 385kn, ovaj investitor me kosta zivaca ali i novaca[smiley3]

Ja ću poluditi od zadavanja naloga. Od 10 sati pokušavam. Zbog investora me bole prsti, kičma,a i glava.


a sto se cudis? pa na prekucavanju naloga s investora na burzu radi troje liudi, da dobro si cuo, troje ili brojkom 3

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

a sto se cudis? pa na prekucavanju naloga s investora na burzu radi troje liudi, da dobro si cuo, troje ili brojkom 3

Zavarit cu…dobro su ovo organizirali.

Samo 3?!
Otkud ti to?

molio bi iskusne da mi daju odgovor hoće li sutra pozitivno utjecati na cijenu izvješće “Privrednog vjesnika” da je ht prvi po dobiti u hrvatskoj.

U svakom slučaju bi trebalo pozitivno djelovati, ali problem je što bakice i tete sa placa ne čitaju već prodaju kad uspiju registrirat dionice.
…..cijena nije važna daj šta daš……………

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 3.302.316 4,03 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 336.675 0,41 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 291.065 0,36 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 258.701 0,32 Skrb. račun +2070
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 207.691 0,25 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 194.831 0,24 Skrb. račun
10. PBZ D.D. 178.794 0,22 Skrb. račun +5119
Ukupno: 73,33

Heaven or Las Vegas

New Report

Close