HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 17:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


po ovim cijenama telekoma je ko da djetetu uzimas lizalicu, kada se budem ovoga sjecao za koji mjesec i uzivao na svom brodicu, cak ce mi biti zao ljudi koji su mi prodali ali sami su to htjeli[smiley2]

Da… hm… nekad sam ovakve postove uzimao za ozbiljno.
Dragi plamenko, ja sam uvjeren da ima ljudi koji su prodali HT pa okrenuli lovu na DDJH, DIOKI, JDPL pa sad razmatraju da li da se uključe u HT na ovim cijenama ili pričekaju dok se ne iskrcaju još poneki što su naumili hvatati IPO Atlantica.

Nadam se da brodić već imaš. Ili si jedan od onih rekordera sa brojem punomoći…

Nemoš se ti riješit ovih malih naloga ima ih ko Rusa, kud su toliko zapeli. Čudi me jedino da ih netko od brokera ne savjetuje da malo sačekaju ili dignu cijenu.

bolje da se iskrcaju sad nego da svakih par dana imamo štopanje.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Nemoš se ti riješit ovih malih naloga ima ih ko Rusa, kud su toliko zapeli. Čudi me jedino da ih netko od brokera ne savjetuje da malo sačekaju ili dignu cijenu.

zašto bi ih brokeri savjetovali kad im je u interesu da što brže odrade njihove naloge….ionako su prezatrpani pozivima “svakakvih neukih investitora” – ko će s takvima ić u objašnjavanje


Nemoš se ti riješit ovih malih naloga ima ih ko Rusa, kud su toliko zapeli. Čudi me jedino da ih netko od brokera ne savjetuje da malo sačekaju ili dignu cijenu.

njima je bitno se radi promet,
baš njih briga dal’ netko prodaje za 385kn ili za par posto više…bitno da se lova okreće….[smiley1]

Zanimljivo stanje:

Kupnja Cijena
1 387,00
475 386,00
117 385,22
510 385,20
79 385,10

Cijena Prodaja
389,90 100
390,00 2261

Ajmo svi sad prodat pa od te love okrenit 20% na tri dionice atlantica. Kad platimo svoje brokerima kupimo kilu cedevite zbog solidarnosti i bolje zarade za one koje će svoje tri zadržat…

Surround all arround when it hits the ground

Da imam viška love, prije bih dokupio ht nego li išao na Atlantik. Jel ima još istomišljenika? Čitam na Busniess.hr da bi po 3 dionice mogli dobiti ako se upiše 50,000 ljudi.

Da imam viška love, prije bih dokupio ht nego li išao na Atlantik. Jel ima još istomišljenika? Čitam na Busniess.hr da bi po 3 dionice mogli dobiti ako se upiše 50,000 ljudi.

Kolega, bijah ciničan

Surround all arround when it hits the ground

šta mislite kad bi ht mogao barem malo narast npr 397???

Veterina je stigla. Za očekivati je bilo da danas HT stagnira. I sljedećih dana vjerojatno. A interesantno je razmišljanje nekih na ovom forumu na način zašto brokeri ne savjetuju prodavatelje da ne prodaju na ovim nivoima. Pa zašto bi to učinili? Da ovi nebi prodali pa da brokeri ne zarade? Pa nisu valjda blesavi.


Da imam viška love, prije bih dokupio ht nego li išao na Atlantik. Jel ima još istomišljenika? Čitam na Busniess.hr da bi po 3 dionice mogli dobiti ako se upiše 50,000 ljudi.

nisi sam

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

New Report

Close