HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 23:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ima li kakvih nagadjanja kakav bi mogao biti FI za HT? vjerujem da ce biti objavljen na ZSE u prvom naletu objava.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Kaj se tiče atlantica vjerujem da će biti više nego uspješan (na IPO mislim). Jedini problem je kaj će dolazit do rezanja paketa, na to treba računat prilikom uplate. [smiley5]

Bit ce uspjesan po cijeni, ali nema puno koristi od toga kad ce se dobivati po vrlo malo. Dosta ljudi vec zna nesto o tom rezanju , a pogotovo oni iskusniji ce uplacivati vece kolicine kako bi se donekle namirili. Izkazit iz ht-a radi ovoga…ne preporucam

Ne mogu se oteti dojmu da je sve ovo u biti zbog Atlantica… Ali, tu ima i jedna dobra stvar: ako ljudi vuku novac za IPO ATGR-a, uz vrijeme namire 3 dana od prodaje dionica, pa još jedan dan lufta (zlu ne trebalo) onda će nam ova situacija trajati još danas i eventualno u ponedjeljak…
Iako, složio bi se sa svima koji misle da prodati HT i ići u Atlantic nije najbolja ideja – najviše zbod rezanja paketa koje će (opet moja pretpostavka) biti veće nego što je itko mogao predvidjeti…

Trhiller:

Kaj se tiče atlantica vjerujem da će biti više nego uspješan (na IPO mislim). Jedini problem je kaj će dolazit do rezanja paketa, na to treba računat prilikom uplate. [smiley5]

Bit ce uspjesan po cijeni, ali nema puno koristi od toga kad ce se dobivati po vrlo malo. Dosta ljudi vec zna nesto o tom rezanju , a pogotovo oni iskusniji ce uplacivati vece kolicine kako bi se donekle namirili. Izkazit iz ht-a radi ovoga…ne preporucam

Ja imam na brokerskom računu 100 k pa neću ući u Atlantic. kamo li da idem nešto prodavati!


ima li kakvih nagadjanja kakav bi mogao biti FI za HT? vjerujem da ce biti objavljen na ZSE u prvom naletu objava.

Koliko ja znam, zadnja najava je bila za 8.11.

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda


Danas očito ista priča kao i jučer [smiley7]

Pa nemojte se ljudi zavaravati da će to preko noći porasti, puno je tu malih igrača koji izlaze a i pogledajte samo promjene u top 10 pa ćete vidjeti koliko fondovi prodaju a to sve skupa nemože brzo podići ovu dionicu. Najbolje je na nju zaboraviti na neko vrijeme kao što sam i ja. Nakon početne euforije kupnje paketa i poslje 3 dan trgovanja ulasna na 360 kuna uopće nepratim puno ovu dionicu nego svremena na vrijeme ju pogledam. Jednostavno vrijeme će odraditi svoje.

Hm, sad je netko stavio na kupnju oko 3000 kom na 387 i 388… brani se cijena?

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Pada promet, stručnjaci izlaze polako van, stvaraju se polako preduvjeti za veći rast.

[color=black][/color]

Ja imam na brokerskom računu 100 k pa neću ući u Atlantic. kamo li da idem nešto prodavati!

Pametno!


Hm, sad je netko stavio na kupnju oko 3000 kom na 387 i 388… brani se cijena?

Ili se povoljno kupuje da dok netko ne zabije nalog 5000 kom po 389!

Trhiller: ” Kaj se tiče atlantica vjerujem da će biti više nego uspješan (na IPO mislim). Jedini problem je kaj će dolazit do rezanja paketa, na to treba računat prilikom uplate. [smiley5] ” Bit ce uspjesan po cijeni, ali nema puno koristi od toga kad ce se dobivati po vrlo malo. Dosta ljudi vec zna nesto o tom rezanju , a pogotovo oni iskusniji ce uplacivati vece kolicine kako bi se donekle namirili. Izkazit iz ht-a radi ovoga…ne preporucam
[/quote]

A što ako paketi budu jako mali, a lova od srezanih paketa stigne na račun tek za 3 mjeseca kako sam načuo, da li se isplati?

Paketići će biti vrlo maleni, možda 3-4 soma kuna max… zaboravite taj IPO ljudi… ozbiljno!

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close