HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 03:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Evo, prolazim gradom, a meni se za razliku od brojke 63 po glavi vrti staaalno 69, 69, 69, 69…[smiley2][smiley2][smiley2]…otkud se potkrala ta greška, ne znam. Matematika mi nikada nije bila jača strana…a i slab sam…priznajem…slab sam na neke stvari…[smiley11]

vidis, ja sam i dan danas uvjeren da smo dobili paket od 68 dionica [smiley2]. Vjeruj mi ima dionica gdje je bolje upiknut 68 nego 69….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Pustite ljude da prodaju, kriza je, cijena će pasti, to je to uzmite 380 kn and go home…dao bog da pala natrag na 360 da mogu nadokupiti još!

Strawinsky, zbilja se (ne) nadam da misliš na dionice.

Pa ovo je zanimljivo, 3 dana zaredom cijena zavrsila na istoj od 389


http://www.vktel.com/v/index.php?option=com_content&task=view&id=591&Itemid=40 pročitajte i uključite se!!! oprostite ali ovo je najčitanija tema.imate i na temi:Investiranje i humanost na djelu…

uplatio[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Pa ovo je zanimljivo, 3 dana zaredom cijena zavrsila na istoj od 389

U Londonu je 77 $ i ne treba se zamarati glupostima koje ljudi izvode na našem tržištu. U Londonu je 6 kn skuplja.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Strawinsky, zbilja se (ne) nadam da misliš na dionice.

Haha, naravno.
Tvoje (ne)nadanje je potvrđeno. A ja se nadam još mooogim, mnogim 69-icama…
[smiley2]


Baksuz: ” Pa ovo je zanimljivo, 3 dana zaredom cijena zavrsila na istoj od 389 ” U Londonu je 77 $ i ne treba se zamarati glupostima koje ljudi izvode na našem tržištu. U Londonu je 6 kn skuplja.

Da, ne treba se zamarati “glupostima” koje izvode ljudi na našem tržištu… Prvi dan je kod nas krenulo sa 402, u Londonu je konstantno bila 10 kn jeftinija i tada nitko nije govorio o glupostima koje izvode na LSE-u. Malo licemjerno, zar nije?

interesira me koliko su do sada u postocima skupili fondovi nasih ljepih dionica hta


interesira me koliko su do sada u postocima skupili fondovi nasih ljepih dionica hta

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 3.302.316 4,03 Skrb. račun -39750
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 336.675 0,41 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 291.065 0,36 Skrb. račun -6000
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 250.454 0,31 Skrb. račun +17000
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 197.691 0,24 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 180.731 0,22 Skrb. račun +14600
10. PBZ D.D. 155.183 0,19 Skrb. račun +7212

Ukupno: 73,26

za zadnja dva možda razlike i nisu točne s obzirom da su se oba mijenjala

Heaven or Las Vegas

sad je stabilna i moze samo gore ici a kad neznam sad i ubuduće fondovi sve dirigiraju

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Nego, jedno pitanje za stručnjake i one koji se takvima smatraju:

Zaokružimo ovu današnju cijenu i recimo da je HT-R-A na 400 kn danas. E sad, moj target je npr. 480 kn. Sa 400 na 480 je + 20%. Ima fondova koji će ovaj rast od 20% odraditi do Nove godine (ako ne i prije – većina radi +0,5 % na dan), pa me zanima mislite li da ću do cilja prije doći HT expressom ili nekim Equity expressom?
+ nema nervoze i refresha limuna i foruma svakih 15 minuta. Prodam danas, zabijem u fond i doviđenja!

New Report

Close