HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 18:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Tako nekako… ali ništa strašno, moraju se veliki nagrabit’… da vidimo hoće li ovih 1500 komada na 388 biti zgaženo…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

bok svima,

da li razmišljate da je ovo možda plafon ili blizu plafona.

Mislim da još uvijek nije više od 100 000 ljudi registriralo dionice preko SDA, a to znači da još uvijek jako veliki broj nije niti stavo naloge na prodaju.

dok većina prođe mislim da će i fondovi i ostali veliki se već zadovoljiti i da neće biti rasta cijene.

ima li moje razmišljanje podlogu ili stvari gledam krivo???

Robertus, mislim da dionica vrijedi koliko vrijedi. To što ih neće imat tko kupovat naveliko (ako) zbog prevelikog broja malih, mislim da samo znači da će se “pristojnu” cijenu čekat poduže. Do nekog većeg eventa koje će tržište pogurati naprijed na ovoj dionici…

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda


bok svima, da li razmišljate da je ovo možda plafon ili blizu plafona. Mislim da još uvijek nije više od 100 000 ljudi registriralo dionice preko SDA, a to znači da još uvijek jako veliki broj nije niti stavo naloge na prodaju. dok većina prođe mislim da će i fondovi i ostali veliki se već zadovoljiti i da neće biti rasta cijene. ima li moje razmišljanje podlogu ili stvari gledam krivo???

Ne bih rekao da je plafon,ali sigurno je da ovih dana ide sporije radi toga sto mali izlaze…i to sporo.Samo malo strpljenja i ubrzo ce doci znacajniji rast.

ma sad će pred kraj radnog dana netko poklopiti sve do 390 kn

Ljudi, da samo gledate te promjene u živo na ekranu, vidjeli biste da je ovo spuštanje za par kuna u zadnjih 10-15 min tako izazvalo paniku da su maleni počeli svoje “pakete 63” masovno stavljati na prodaju i lupati po kupnji… pa sve je to taktika fondova da se nagrabe sad dok je jeftino! Imaju oni para ko salate…
Evo još malo za kraj, par velikih naloga na kupnji dođoše:

Kupnja
1592 388,00
5 387,06
10 387,05
940 387,03
677 387,01

Prodaja
388,99 28
389,00 63
389,90 63
389,93 256
389,94 63

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

robertus:
Mislim da još uvijek nije više od 100 000 ljudi registriralo dionice preko SDA, a to znači da još uvijek jako veliki broj nije niti stavo naloge na prodaju.

Vezano uz to sjetio sam se kad sam prekjučer bio u T-centru da je došla neka bakica sa izvodom iz SDA kako bi prodala dionice.
Ima još mnogo i mlađih i školovanijih koji bi prodali, ali nisu sigurni u postupak.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

danas malo problema s portalima za prikaz trgovanja a sad admin zaspao i ne pušta postove?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

http://www.vktel.com/v/index.php?option=com_content&task=view&id=591&Itemid=40
pročitajte i uključite se!!!

oprostite ali ovo je najčitanija tema.imate i na temi:Investiranje i humanost na djelu…

Gledam transakcije na ATM i što vidim?

63, 63, 63, 63, prodaju i prodaju 63, 63, 63, 63…i tako u nedogled…

Ljudi moji, ne znam što vam je i zašto masovnom prodajom pomažete fondovima da sakupe željene količine, čim nije išlo “odmah i isti dan preko 400 kn i skočilo za 2 dana na 600 kn” kako ste to zamislili?

Ugledajte se lijepo na mene.
Evo, prolazim gradom, a meni se za razliku od brojke 63 po glavi vrti staaalno 69, 69, 69, 69…[smiley2][smiley2][smiley2]…otkud se potkrala ta greška, ne znam. Matematika mi nikada nije bila jača strana…a i slab sam…priznajem…slab sam na neke stvari…[smiley11]

ma znas u cemu je problem,ljudi se boje da kad fondovi skupe dovoljnu kolicinu da vise niko nece htjeti kupiti dionicu HT-a.Da ce pasti na 12 eura kak stalno trabunjaju kak je DT propao….to je razlog brze prodaje, daj sto das[smiley6].Niko ne zeli u novine ili na TV plasirati vijesti da dionica vrijedi vise,da ce se i dalje trgovati snjom,da ce uvijek biti kupaca…nego drukaju na suprotno[smiley5]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Strawinsky,slažem se u potpunosti sa tobom, ali ljudi su u kreditima do grla, i ovo im je jedina prilika da malo odahnu…FONDIĆI, moj paket ćete platiti min.500kn po dionki pa da vidimo tko će prvi popustiti.
SDP,Mile i Ljubo, moj glas zaboravite. Ovoj hrvatskoj sirotinji i to malo želite uzeti-no comment!!
Živio zakon u kojem nema poreza na kapitalnu dobit!!!!!!!!!!
FORUMAŠI,SKUPIMO SE SVI U JEDAN GLAS!![smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

New Report

Close