HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 17:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Izgleda da su oni koji su mislili jeftino prodat prodali. Promet (6.126.659,62) je manji nego ovih dana u ovo vrijeme. A sada će oni koji hoće kupovat počet plaćat cijenu koja je bar blizu realne [smiley2]
Za nas strpljive kreće + faza

postovani…
mislim da se varate… jos jako puno ima onih koji bi prodali i za manje samo nisu uspjeli doc na red tako da ih cijela ova gngula u stavri spasava… a da nisu ni svijesni… bude jos jeftinije kupnje… vidjet ce te….

Uz sve duzno postovanje moderatoru, al ljubazno ga molim da razmotri i druge opcije moderiranja jer na zalost ovo je stvarno unistavanje nekih prekrasnih dostignuca moderne tehnologije... nije istina da se moderiranje ne moze obavljat i na puno kvalitetniji nacin. No hard feelings...

daj bože[smiley2]

dan je pametniji od noći


izgleda da mi se smrzo investor pokazuje stanje od 11:27

…..

Meni cijelo vrijeme pokazuje bez greske…
HT-R-A
386,19 -1,09 390,00 386,01 8.054.807,65 386,19 387,5 388,31 389,00 20.743 408 17.10.2007 11:52:32

a da…btw… cekam Vas ispod 370 tko ne vjeruje… uskoro ce se uvjerit…

Uz sve duzno postovanje moderatoru, al ljubazno ga molim da razmotri i druge opcije moderiranja jer na zalost ovo je stvarno unistavanje nekih prekrasnih dostignuca moderne tehnologije... nije istina da se moderiranje ne moze obavljat i na puno kvalitetniji nacin. No hard feelings...

grgica:

Izgleda da su oni koji su mislili jeftino prodat prodali. Promet (6.126.659,62) je manji nego ovih dana u ovo vrijeme. A sada će oni koji hoće kupovat počet plaćat cijenu koja je bar blizu realne [smiley2]
Za nas strpljive kreće + faza

postovani…
mislim da se varate… jos jako puno ima onih koji bi prodali i za manje samo nisu uspjeli doc na red tako da ih cijela ova gngula u stavri spasava… a da nisu ni svijesni… bude jos jeftinije kupnje… vidjet ce te….


Za mene je HT riješena stvar. Paketi s IPO-a i dokup na 363kn, a sada je sačekuša [smiley1]
Ostatak love sam utukao u dionice koje bi mogle biti puno atraktivnije. E sada, ako sam je zeznuo …
Vrijeme će pokazat

[ HT-R-A ]
Kupnja Cijena
448 386,19
44 386,18
279 386,17
10 386,16
100 386,15

Cijena Prodaja
387,00 1063
387,50 6
387,99 322
388,00 1250
388,07 63

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Evo malo se pojačava kupnja

Kupnja Cijena
2844 387,00
10 386,21
1886 386,20
448 386,19
44 386,18
Cijena Prodaja
387,90 25
387,99 298
388,00 1237
388,40 67
388,50 159

I has the money, what I do wif it?

Ide to gore. Skoro 5000 komada na kupnji po 387 i više

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Za one koji nisu primjetili počela je sezona kiselih krastavaca.
Pripremaju se ljudi za INA-u, Atlantic, a još je puno malih koji bi se iskrcali, a kupnje nema. Kupcima je već pomalo dosta HT-a. Podsjeća me ta situacija na prejedanje nekom odličnom hranom koja vremenom dosadi. Ipak taj portfelj treba i malo diverzificirati, a ne da se trpa samo jednom dionicom.
Čini mi se da će cijena lagano dolje dok ne dostigne razinu zanimljivu za dokup i da će dosta vremena proći prije negoli počne ponovno rasti.
Oni koji ne misle kupovati HT, a nije im sila prodati bolje da se prebace na druge teme jer će ih cijene slijedećih tjedana deprimirati.
Nestrpljiviji će sigurno ići logikom daj što daš, prodati HT i lovu preseliti na zanimljivije dionice.
Mislim da je ova dionica ipak prevelika da bi u skorije vrijeme mogli očekivati jači rast.
Jedino u slučaju da se objave neke jako povoljne vijesti.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Ja sam nadokupio po 394,01 i rado bih gledao cijenu kako se kreće u obrnutom smjeru 🙂 No, bar ćemo se riješiti ovih poničara i bakica.

Za mene je HT riješena stvar. Paketi s IPO-a i dokup na 363kn, a sada je sačekuša [smiley1]
Ostatak love sam utukao u dionice koje bi mogle biti puno atraktivnije. E sada, ako sam je zeznuo …
Vrijeme će pokazat

….

Svaka cast majstore dokup na nivou… [smiley2]…ocito si bio sretnik koji je imao s cime… nismo svi bili takvi sretnici…
[smiley3]

Uz sve duzno postovanje moderatoru, al ljubazno ga molim da razmotri i druge opcije moderiranja jer na zalost ovo je stvarno unistavanje nekih prekrasnih dostignuca moderne tehnologije... nije istina da se moderiranje ne moze obavljat i na puno kvalitetniji nacin. No hard feelings...

Možda sam malo pogriješio u formulaciji rečenice pa sam još zamoderiran. 4000 kom na punji po 387 i 387,01

Sada ne drukam (mada i post prije nije bio drukerski) [smiley16]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Izgleda da su se “sprint” dioničari “istrčali”, promet je pao za 100%!!! Sad samo strpljivo, nedajte ljudi dionice ni zbog izbora, ni zbog Božica, ni zbog Nove godine,…. samo zbog cijene!!![smiley11]

Osnove trgovanja : 1. ponuda i potražnja - 2. kupi jeftino prodaj skupo - 3. svaka informacija je dobra informacija (makar bila i "navlakuša") *autor u svom portfelju posjeduje i dionice HT-a

nisam pametan što da radim[smiley10]
napravio sam dokup po 397 i sada mi lagano rastu magareće uši[smiley10]
da li da sada prodam taj dokup i čekam daljnji pad cijene pa da ponovno dokupim ili da pregrizem i čekam očekivani porast
pomoć[smiley3]

New Report

Close