HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 15:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Osim što je ovih dana zavladala dosada na burzi na temu HT-a, izgleda da se je ista pojava prenijela i na ovaj forum. Uz ovakvo odobravanje postova, svaka komunikacija je postala ekvivalentna PTT dinamici. [smiley7]

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda


Izgleda da će i danas biti ošišanih ovaca na htju ! [smiley2]

izgleda da se ABS još nije uključia[smiley2]

GLEDAJUĆI DUGOROČNO - SVI SMO MRTVI

U Lse sa 75,2 na 75,8, a na Zse u pola sata -1%,(tko se to igra zivcima malih ulagaca:)


ask 77 u Londonu

dakle na 388 dotakli ponovo dno, krećemo gore…

412- početni ushit, prezentacija rade sjednice Vlade…
358 – rasprodaja sviju neznalica, onima koji su u kreditima i sl…
400 – dokup svih HT-ovaca nakon povrata novca
388 – rasprodaja svih onih koji su čekali na 400 ali im bilo premalo, tj. nisu mogli doći na red od one grdosije od XX XXX komada…

sada je sve poznato sada slijedi up

ja imam trenutno više paketa izvan IPO-a nego u IPOu…

500 we are waiting


ipak ide još dolje…
ali promet “mizeran”…
dakle prodaju samo mali… i to vrlo oskudno, usporedivši s proteklim danima…

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


Osim što je ovih dana zavladala dosada na burzi na temu HT-a, izgleda da se je ista pojava prenijela i na ovaj forum. Uz ovakvo odobravanje postova, svaka komunikacija je postala ekvivalentna PTT dinamici. [smiley7]

Potpisujem. Dok mi se postovi odmoderiraju već sam 5 stranica iza. To ionako rijetko ko čita

http://whycroatia.blogspot.com/


imam konstantno problema sa brokerskom agencijom HITA niti mi se javljaju na telefon niti mogu stupiti u kontakt telefonom ima li tko sličnih problema i kako to funkcionira u drugim agencijama?

I ja također. E-trade server im je pao 20 minuta poslije 10, na telefon se vise ni ne trudim.

I onaj link što sam ga postao prije neki dan (sa business-a) danas ne daje nikakve informacije [smiley1]
Anyway, čini mi se da se zbog INA-e dosta ljudi pošto poto želi istresti sa HTja pa je ovo posljedica. Također neki vjerojatno skupljaju poziciju za IPO Atlantic-a… “Korekcije” na povećem broju dionica neodoljivo me podsjećaju na dane iščekivanja IPO HT-a… A ništa, onaj ko je unutra neka tamo i ostane još barem mjesec dana…

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

Kupnja Cijena
13 387,15
322 387,01
691 387,00
101 386,15
63 386,11
Cijena Prodaja
389,00 573
389,90 63
389,97 44
389,98 63
390,00 2762

Ali dok me odmoderiraju…. mogao sam vam poslati i goluba pismonošu

I has the money, what I do wif it?

Prvi zastoj u trgovanju od 4 min.Počinje li prava utakmica?[smiley7]

Zahvaljujem moderatoru na pročepljivanju ovog foruma. Izgleda da smo uspjeli bar u tome [smiley2].
Samo da još naš HT krene kamo bi htjeli…

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

Samoneka mali pocnu prodavati, a mi čekajmo po onom strpljen spašen


U Lse sa 75,2 na 75,8, a na Zse u pola sata -1%,(tko se to igra zivcima malih ulagaca:)

Može li k/p

Hvala

New Report

Close