HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 19:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

burza1:

Molim dobermana da mi odgovori gdje mogu pratiti koliko je naloga i po kojoj cijeni upućeno za trgovanje.Naime, ja pratim samo cijene kupnje i prodaje svakih 15 min., a baš me zanima i ovo ostalo.
Unaprijed zahvajujem!

Platite na http://www.zse.hr Mostich/ATM Pro i onda mozete pratiti. To je jedini nacin.


Može i pbz Investor

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Alien:

burza1:

Molim dobermana da mi odgovori gdje mogu pratiti koliko je naloga i po kojoj cijeni upućeno za trgovanje.Naime, ja pratim samo cijene kupnje i prodaje svakih 15 min., a baš me zanima i ovo ostalo.
Unaprijed zahvajujem!

Platite na http://www.zse.hr Mostich/ATM Pro i onda mozete pratiti. To je jedini nacin.

Može i pbz Investor

neistina,mozes samo pratit 5 najboljih naloga k/p,koliko je naloga postavljeno na k/p nema

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Kako bi se moglo reflektirati na rast/pad cijene dionice to da, ako pretpostavimo da HT kupi slovenski Telekom koji je, kako čitam, preuzeo Albanski AOL-SP?!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


grgica: ” Alien: ” burza1: ” Molim dobermana da mi odgovori gdje mogu pratiti koliko je naloga i po kojoj cijeni upućeno za trgovanje.Naime, ja pratim samo cijene kupnje i prodaje svakih 15 min., a baš me zanima i ovo ostalo. Unaprijed zahvajujem! ” Platite na http://www.zse.hr Mostich/ATM Pro i onda mozete pratiti. To je jedini nacin. ” Može i pbz Investor ” neistina,mozes samo pratit 5 najboljih naloga k/p,koliko je naloga postavljeno na k/p nema

mozes pratit i cijelo trziste ako uzmes Mostich-Master verziju (cca 8500,00 kn/god). ionako se ceka uvodjenje novog trgovinskog software-a OMX-a pa sugeriram novim pretplatnicima da pricekaju

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

free float HT-a je jos uvijek ogroman. ocekujem veci rast cijene kad mali ulagaci rasprodaju svoje dionice. tesko je doc do podatka koliko je ljudi do sada prodalo svoje pakete.

Sve navedeno moje je osobno i kao takvo subjektivno misljenje. Autor i njegovi rodjaci u prvom ili drugom koljenu posjeduju manju kolicinu dionica HT-a.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

samo polako…

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

jel zna tko p/e pri trenutnoj cijeni od 400kn?
bilo je na forumu, ali steta sto nema nikakvog pretrazivanja, pa mi je lakse ponovno pitati.


jel zna tko p/e pri trenutnoj cijeni od 400kn? bilo je na forumu, ali steta sto nema nikakvog pretrazivanja, pa mi je lakse ponovno pitati.

oko 16

Heaven or Las Vegas


zg828: ” jel zna tko p/e pri trenutnoj cijeni od 400kn? . ” oko 16

Jel 400kn onda prevelika cijena?

Novac je kisik burze!


Duser: ” zg828: ” jel zna tko p/e pri trenutnoj cijeni od 400kn? . ” oko 16 ” Jel 400kn onda prevelika cijena?

đabe, ja danas dokupio i planiram još kad mi legne lova[smiley2]

Heaven or Las Vegas

Kolika bi cijena trebala biti da P/E bude 25?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Kolika bi cijena trebala biti da P/E bude 25?

oko 625?

Heaven or Las Vegas

New Report

Close