HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,72
19.474
614
31,70
31,80
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Pa koji je specijalac ovo stavio nalog na prodaju 35kom na 365kn! i ovaj drugi 126 na 385! bena i krivog drveca nikad nece nestati!

Možda netko namjerno želi izazvati paniku tipa ht pao na 350,00 kn…ionako novine i tv jedva čekaju da ht padne da objave “radosnu” vijest.

Kada raste tu i tamo se spomene, a kada padne pun teletext, radio, novine….sve je to dio predizborne kampanje. S obzirom da je dr.IS cijenom od 265,00 kn pridobio glasačko tijelo, ostatak se trudi maksimalizirati svaki pad i svaku negativnu sitnicu.

btw. uvijek sam do sada glasao za sdp

LP iz crvene Rijeke[smiley11]

Čekam HEP....


…iskreno nije mi jasno zasto se netko od insitucijonalnih ili nekih jacih igraca e postavlja na nekim mjestima kao bar nekakva mala brana tek toliko da malo zavlada nervoza medu igracima… ovako je sve monotono i samo ide… i ide… i ide gore… jedino sto moras u ovoj situacji ako ne raspolazes s jos nekom zalihom novaca za dokup sjedit sa strane i gledat kako ti vrt cvijeta…[smiley2]

Evo netko stavio 2200 kom na 395 … nije nešto ali jedina prodaja, a kupnja se malo povukla pa izgleda loše …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

vec 395

Šta je meni ovo trebalo...

Doberman:

…..

Evo netko stavio 2200 kom na 395 … nije nešto ali jedina prodaja, a kupnja se malo povukla pa izgleda loše …

kolega… ovisi kroz koga pratite burzu… po ovome sto ste napisali ocito kroz Investor… al to nije jedina prodaja ima ih odostraga jos velika masa nemate brige
[smiley6][smiley6][smiley6][smiley6]… a sto se tog “slijepila” tice kod Investora to Vam je vec podrobno objasnjen fenomen na ovom forumu pod pripadajucem topicu PBZ INvestor… uglavnom grupiraju naloge i ne pokazuju iznad odredjenog nivoa u datom trenutku…

Uz sve duzno postovanje moderatoru, al ljubazno ga molim da razmotri i druge opcije moderiranja jer na zalost ovo je stvarno unistavanje nekih prekrasnih dostignuca moderne tehnologije... nije istina da se moderiranje ne moze obavljat i na puno kvalitetniji nacin. No hard feelings...

vistman:

Doberman:

…..

Evo netko stavio 2200 kom na 395 … nije nešto ali jedina prodaja, a kupnja se malo povukla pa izgleda loše …

kolega… ovisi kroz koga pratite burzu… po ovome sto ste napisali ocito kroz Investor… al to nije jedina prodaja ima ih odostraga jos velika masa nemate brige
[smiley6][smiley6][smiley6][smiley6]… a sto se tog “slijepila” tice kod Investora to Vam je vec podrobno objasnjen fenomen na ovom forumu pod pripadajucem topicu PBZ INvestor… uglavnom grupiraju naloge i ne pokazuju iznad odredjenog nivoa u datom trenutku…


jasno samo što je to mana i nedostatak PBZ investora!

dan je pametniji od noći

Je investor … ne brinem se uopće (osim što nemam za dokup), a da pbz nešto mulja sa investorom .. hm skužio sam to i pretpostavio jer ipak se radi o pbz-u …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

10000 komada planulo u 10 minuta na 395kn..

[img][/img]

Barijera na 395 kn je probijena, ili ako hoćete, razbijena, idemo dalje. Na +4xx kn. Ne prodajte olako svoje dionice HT-a.

STO MI JE LJEPO VIDJETI MALE PAKETICE STO LJUDI CISTE ZAO MI JE JEDINO STO LJUDI NEZNAJU DA ZARADE, TJ. LJUDI NAVIKLI RADITI ZA NOVAC A NE DA NOVAC RADI ZA NJIH[smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male

može k/p?

jedino sto mi pada na pamet s obzirom da se nitko ne postavlja u obranu prodaje je to da smo mi u stvari jos jako daleko od njezine stvarne vrijednosti… ili smo svi jako veliki naivci koji se damo navesti u zamku da kupujemo umjesto velikih igraca???? kupnja nije tako velika po volumenu pojedinacnog naloga da bi se pripisivala nekima velikima koji se zele nakrcati…

Quo vadis???

Uz sve duzno postovanje moderatoru, al ljubazno ga molim da razmotri i druge opcije moderiranja jer na zalost ovo je stvarno unistavanje nekih prekrasnih dostignuca moderne tehnologije... nije istina da se moderiranje ne moze obavljat i na puno kvalitetniji nacin. No hard feelings...

dolaze mirovinci..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close