HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

edo:

pitanje: ” pitanje: ” edo: ” Genoveze Dno je dotaknuto,sad se može očekivati samo rast, a najveća stvar je što će se moći u dokup po povlaštenim cijenama kad bude dokapitalizacija. A PTRL-a će se moći kupit 17 puta veća količina od one koju posjeduješ. To će biti zarada nad zaradama!!!! [/quote: ” ,,Koliko vrijede, odnosno koliko će vrijedit 84 benzinske petrolove pumpe kad ih Rusi obnove??? sadašnja cijena PTRL je 4 marke. Novouređena benzinska pumpa vrijedi oko 1,5 mil. € x84 =126×2(kad promijenimo u KM)=252 000 000KM Petrol ima 18.949.274 akcija. Po ovim proračunima cijena PTRL će biti oko 13KM+ poslovanje sa dobiti što do danas nije bio slučaj! I sad Vi meni recite da cijena PTRL-a od 4 KM nije smiješna!!,,——————————————————————————————– Rusi su smanjili temeljni kapital a samim tim i broj dionica sa 18 000,000 na 4. tako da se i cijena naglo spustila radi neupućenih na 1,25 km. kad se zaustavi trgovanje da bi se izlistala nova emisija dionica , nakon toga tržište će odrediti novu cijenu koja ne vjerujem da će početna biti ispod 6 km. Sad računaj koliko ćeš moći zaraditi kad Rusi objave dokapitalizaciju PTRL-a ,a to će učiniti NPR ako si imao sad 10 000 kom bit će ti smanjeno na 2 000 kom a kad bude dokapitalizacija moći ćeš kupiti s pravom prvokupa kao dioničar 34 000 kom. po 1 KM prema tome ja još tvrdim da je PTRL najbolja dionica u čitavoj regiji!!! ” Je li može jedno pojašnjenje? Jesu li rusi već kupili PTRL? I je li vrijedi pravo prvokupa nakon dokapitalizacije ako sada kupim dionice? Hvala ” ” ——————————————————————- Rusi su upisani već kao vlasnici. Tako je, vrijediće pravilo prvokupa za onoga ko sad kupi akcije PTRL-a.

interesantno ako je stvarno tako
interesantno ako je tako[smiley11]

za moderatora…….
nije li vrijeme da se ovo gore prebaci negdje drugdje ……hvala….

Jope uzeo si mi riječ iz usta,neka se sele na drugu temu .Ovako nas dekoncentriraju u ove lude dane,na burzi.

Izgleda da će London čekat na vijesti iz Zagreba.[smiley7]

LSE je gotov a sad lijepi moji fondovi dodji te tu na papicu samo da bude sto manje penzionera[smiley2] pa nek probaju skidat cijenu sa 4-5k dionica i da stopaju.Bit ce zanimljiv sljedeci tjedan[smiley2]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

sjeo mi ostatak povrata sada samo cekam cijenu u pon. dokupio u petak po 390, 237kom, pa mislim jos 200 ako cijena bude fer a ne da mi skace ispred nosa, na 550kn razmisljam o prodaji a na 600 stavljam na prodaju po 650, zar nisam dobar matematicar[smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male


sjeo mi ostatak povrata sada samo cekam cijenu u pon. dokupio u petak po 390, 237kom, pa mislim jos 200 ako cijena bude fer a ne da mi skace ispred nosa, na 550kn razmisljam o prodaji a na 600 stavljam na prodaju po 650, zar nisam dobar matematicar[smiley2]

Odlican.

[i][b]Carpe Diem[/b][/i]

Investitori koji su već godinama na tržištu kapitala, koji su imali dionicu koja je vrijedila 150 kn, a danas nakon 3-5 godina ta ista vrijedi 3600 kn(stari sudionici znaju o čemu pišem, a i fond manageri- mislim da ne kalkuliraju puno-HT je za nas zlatna dionica). I ne kažem da i sad se ne isplati ulaziti u tu dionicu od 3600 kn, bit će jako dobro za one koji će ulaziti u HT do 600-700kn[smiley2]

Bit ce sljedeci tjedan jaaaaakoo zanimljivo.

Neutralnost londonskih brokera je i bila za očekivati nakon što su nakon početnog šoka shvatili da je Hrvatska ipak neki drugi svijet.

[smiley1][smiley1]

Izgleda da ovi tamo misle da mi ne znamo jeftino kupit skupo prodat pa to opet jeftino kupit.[smiley1]

Zubatac car od riba


dokupio u petak po 390, 237kom, pa mislim jos 200 …
na 550kn razmisljam o prodaji a na 600 stavljam na prodaju po 650[smiley2]

nemrem bolivit[smiley2]
ja cijelo vrijeme vrtim racunice sa 530 (i sa 256 i sa onim sto sam dokupio na 390)
i mislim si cijelo vrijeme kak sam prokleto pohlepan, obzirom da su veliki
nofci u igri[smiley8]
i isto tak mislim u pon ic u shoping sa ostacima ostataka, al mislim da me
ht vise nece vidjeti kao kupca…
ima puno zanimljivih stvari koji takodjer pucaju visoko…

al, opet, mislim si, mozda mudro zboris, mozda ovu igru ipak treba odigrat
do kraja[smiley1][smiley7]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


Investitori koji su već godinama na tržištu kapitala, koji su imali dionicu koja je vrijedila 150 kn, a danas nakon 3-5 godina ta ista vrijedi 3600 kn(stari sudionici znaju o čemu pišem, a i fond manageri- mislim da ne kalkuliraju puno-HT je za nas zlatna dionica). I ne kažem da i sad se ne isplati ulaziti u tu dionicu od 3600 kn, bit će jako dobro za one koji će ulaziti u HT do 600-700kn[smiley2]

Vrijedila je prije toga i 36, pa čak i ispod 20, samo se po tim cijenama teško moglo kupiti. Sada se po 3600 može kupiti koliko hoćeš.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Investitori koji su već godinama na tržištu kapitala, koji su imali dionicu koja je vrijedila 150 kn, a danas nakon 3-5 godina ta ista vrijedi 3600 kn(stari sudionici znaju o čemu pišem, a i fond manageri- mislim da ne kalkuliraju puno-HT je za nas zlatna dionica). I ne kažem da i sad se ne isplati ulaziti u tu dionicu od 3600 kn, bit će jako dobro za one koji će ulaziti u HT do 600-700kn[smiley2]

E, ovo sam naucio na svojoj kozi. Kada udjes u dionicu ako nije zivot u pitanju ostajes par godina. Rezultati su nevjerojatni uz sve uspone i padove.

skype - ivek1234


jeli ima neko ko nije dobio povrat od ht

svi su sa zakljucno petkom morali dobiti povrat…

ako nisi dobio: zovi, trazi, sjeti im se familije, trazi kamate, prijeti tuzbom [smiley2]

Šta je meni ovo trebalo...

New Report

Close