HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jel ima na nekoj stranici neki kalkulator koji ti izračuna zaradu na t-htu?

Imaš kalkulator (program u excelu)na ovom forumu jedno 15-20 stranica unazad.


potrabbb: ” Jel ima na nekoj stranici neki kalkulator koji ti izračuna zaradu na t-htu? ” Ako želite, ja vam mogu izračunati, samo bi mi trebali neki parametri. Slobodno mi se javite na PP.

Hvala na dobroj volji, ali ja pitam općenito za svaki dan. Npr. kod investicijskog fonda imam kalkulator i samo ukucam kolko sam para dao i oni mi izbace zaradu za taj dan. tjedan, mjesec. Mislim da bi bilo dobro kad bi bio tak neki kalkulator za t-ht da si možemo računat, a ne da moram izračunavat postotke, da vidim kolko sam taj dan zaradio. Još jednom hvala na ponudi.

..........................................................................................

CDB vrijednosnice, dal su to oni looseri iz CBB-a koje je kaznila HANFA (mislim da je bilo prije par mjeseci)???

Vjerujem da jesu , prave se pametni, a ono…

x


Jel ima na nekoj stranici neki kalkulator koji ti izračuna zaradu na t-htu?

Vaš link


airfire: ” optimisticno gledanje je zdravlje duse, ht ide na 600, ne sutra ali ide sigurno[smiley2] ” to si dobro napisao…sutra ne ide nikud…jer je subota…al u ponedjeljak…hm…[smiley2] A u ponedjeljak mozda ako bude srece opet 1 – 2 % gore… a sto se ocekuje ako se smatra da je to stabilna dionica?

A kakve bi bile prognoze kretanja cijene kroz idučih par mjeseci s obzirom na tako velik broj malih(neiskusnih) dioničara,a znamo da blagdani i potreba za lovom tek dolaze??

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....


potrabbb: ” Jel ima na nekoj stranici neki kalkulator koji ti izračuna zaradu na t-htu? ” Ako želite, ja vam mogu izračunati, samo bi mi trebali neki parametri. Slobodno mi se javite na PP.

Eto, to je veličina našeg boga morskih dubina! (Kladim se da su u ovim, dosad neotvorenim, postovima čovjeka već pribili na stup srama.)

Ipak nisam bio u pravu. Isprika mojim prethodnicima!

cisto sumnjam da ce mali docekati blagdane najvise do atlantika poslje ostaju iskusni i penzici koji ce cekati nagradne dionice tako da vjerujem nakon ovog tjedna up

Zbilja ? Zar na 500 ? To bi bilo i te kako dobro no kako se dođe do takve prognoze?


zagi-money: ” 390 i mila majka – ode sve!! u ponedjeljak čujem da pada do 386 i to u cik zore [smiley15] ” Ako nemaš pametnijeg posla ,nemoj ni ovde lupetati !!! Imaš puno foruma za gluposti ,pa tamo širi svoje loše vibracije.. HT u narednom periodu po svim realnim pretpostavkama ide do svoje razine od oko 500 kn ,a za veću cijenu ima realnog izgleda, ali otom potom!!!

Šteta, ali tko zna, tko zna


Boris052: ” Eto, da se i ja pohvalim da sam dokupio po 390 ali nadam se da će nam Ponedjeljak donijeti jedan malo jaći pad, ajde da kažemo na 360, pa da mi sitni dioničari prodamo sve što imamo badava ( ja jesam sitan ali ne prodajem:-), pa da ja još mao dokupim jeftinije, a onda šta bude neka bude ” Kolega, nikad više 360 kn[smiley10]

[smiley6]


Zbilja ? Zar na 500 ? To bi bilo i te kako dobro no kako se dođe do takve prognoze?

edo:

zagi-money: ” 390 i mila majka – ode sve!! u ponedjeljak čujem da pada do 386 i to u cik zore [smiley15] ” Ako nemaš pametnijeg posla ,nemoj ni ovde lupetati !!! Imaš puno foruma za gluposti ,pa tamo širi svoje loše vibracije.. HT u narednom periodu po svim realnim pretpostavkama ide do svoje razine od oko 500 kn ,a za veću cijenu ima realnog izgleda, ali otom potom!!!

Malo prosurfaj po netu pa vidi sto analiticari kazu o vrijednosti HT-a i mogucem rastu cijene dionice. 360 i ja mislim da neces nikad vise vidjeti.

kaj mislite ekipa, da li će (ako) Ht kupi slovenski telekom cjena dionica rasti, padati ili stagnirati?

strpljen..spašen Time is on my side

New Report

Close