HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Na LSE zatvoreno 74,7 , ali to je spusteno u zadnjoj transakciji, islo dosta po 75,2 što je mislim 390 kn.
high 75,5 low 74 28416 kom.


390 i mila majka – ode sve!! u ponedjeljak čujem da pada do 386 i to u cik zore [smiley15]

Ako nemaš pametnijeg posla ,nemoj ni ovde lupetati !!!
Imaš puno foruma za gluposti ,pa tamo širi svoje loše vibracije..
HT u narednom periodu po svim realnim pretpostavkama ide do svoje razine od oko 500 kn
,a za veću cijenu ima realnog izgleda, ali otom potom!!!

Hvala
Preplasio sam se da nece prije ponedjeljka popodne.
Sjelo je za sat vremena, ali je i zatvorila ZSE.Nadam se da ce ponedjeljak ipak donijeti bolju cijenu za shopping.
Kupujem sve ispod 380,01.Bit ce ih okruglih 600 zajedno za ovim sta nam je Dr.Ivo ustupio….


Hvala
Preplasio sam se da nece prije ponedjeljka popodne.
Sjelo je za sat vremena, ali je i zatvorila ZSE.Nadam se da ce ponedjeljak ipak donijeti bolju cijenu za shopping.
Kupujem sve ispod 380,01.Bit ce ih okruglih 600 zajedno za ovim sta nam je Dr.Ivo ustupio….

E onda ces se stvarno nakupovati… [smiley7]

Dobro je, samo da ne bude gore.

u privitku jedan zanimljiv članak
Fondovi nadigrali male ulagače HT-a

zaboravih dodatak (u privitku)
Stupica za neiskusne ulagače

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 3.342.066 4,08 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 336.675 0,41 Skrb. račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 315.921 0,39 Skrb. račun -12039
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 297.065 0,36 Skrb. račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 198.060 0,24 Skrb. račun +1270
9. PBZ D.D. 144.400 0,18 Skrb. račun +21400 jedno mjesto gore
10. HPB D.D. 139.362 0,17 Skrb. račun +665 jedno mjesto dolje

Ukupno: 73,33

Heaven or Las Vegas


u privitku jedan zanimljiv članak Fondovi nadigrali male ulagače HT-a

Sve super, samo ovo je kršenje autorskih prava…usput rečeno…


Kupujem sve ispod 380,01.Bit ce ih okruglih 600 zajedno za ovim sta nam je Dr.Ivo ustupio….

Pa dobro ljudi na kojoj burzi vi to kupujete HT po tim cjenama ?
Na onom drugom forumu čovjek kaže da ih je kupovao po nekih 268 kn[smiley8]

Otkrijte i nama tu burzu onda ćemo i mi tamo kupovat a na ZSE prodavat [smiley1]

Jel ima na nekoj stranici neki kalkulator koji ti izračuna zaradu na t-htu?

..........................................................................................


Centurion: ” u privitku jedan zanimljiv članak Fondovi nadigrali male ulagače HT-a ” Sve super, samo ovo je kršenje autorskih prava…usput rečeno…

O, kolega!
Prođite malo diljem ovoga foruma pa ćete vidjeti da na svakoj temi imate neku dobru dušu koja prenosi vijesti iz drugih medija (bilo tekstom ili slikom) i to u dobroj vjeri.
Kako kolega Centurion nije stekao nikakvu materijanu korist od skeniranja teksta ne vidim razloga zašto je bilo nužno komentirati ovaj njegov potez.
Tim više što vi u svom potpisu reklamirate jedan tjednik, pa se pitam dobivate li vi kakvu naknadu za to?
A pošto je ta reklama očito namijenjena nama, svim ostalim forumašima, volio bih da i mi u toj vašoj mogućoj dobiti sudjelujemo!

La vita e bella!


Jel ima na nekoj stranici neki kalkulator koji ti izračuna zaradu na t-htu?

Ako želite, ja vam mogu izračunati, samo bi mi trebali neki parametri.
Slobodno mi se javite na PP.

La vita e bella!

New Report

Close