HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kako je zse zatvoren, živnuo lse:

Trade Price Volume Type Date Time
1 75 3000 12/10/07 13:26:27
2 75 1600 a 12/10/07 13:26:24
3 75 1000 a 12/10/07 13:26:01
4 75 400 a 12/10/07 13:26:01
5 74.8 2400 a 12/10/07 12:26:21

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

zamislite sjela lova preko zabe… a šta će mi sad? [smiley7]


Eto, da se i ja pohvalim da sam dokupio po 390 ali nadam se da će nam Ponedjeljak donijeti jedan malo jaći pad, ajde da kažemo na 360, pa da mi sitni dioničari prodamo sve što imamo badava ( ja jesam sitan ali ne prodajem:-), pa da ja još mao dokupim jeftinije, a onda šta bude neka bude

vec dugo nisam vidio ovako nekog optimisticnog kao sto si ti [smiley2]

mislim da cijenu od 360kn za dionicu HTa vise nikad neces vidjeti, a pogotovo ne iduci tjedan [smiley2]

Šta je meni ovo trebalo...

Mislim da je na kraju pošteno ispalo što se barijera od 390kn nije probila ako ništa radi ljudi koji još nisu dobili povrat love,nadam se da će ponedjeljka definitivno sva lova biti na računima i da će ostatak ljudi moći kupiti po 390-400kn!

Kad je dobar vjetar i purani lete!

Po mom skromnom mišljenju cijena T-HT će postepeno ići prema gore i na svakom okruglom broju bi mogla biti brana koju su postavili građani kao svoje targete.(400,420,440…)
Na 400kn bi mogla biti zaista veća,jer takvi brojevi znaju biti psihološka razina!

Kad je dobar vjetar i purani lete!

390 i mila majka – ode sve!!

u ponedjeljak čujem da pada do 386 i to u cik zore [smiley15]

The Road To Hell Is Paved With Good Intentions and Plastic!


Koliko vremena treba transakciji za PBZ tekuceg na PBZInvestor racun, dali to ide isto preko ZAP, a mislim da je, ili banka to rjesava interno.Htio bih dokupiti jos HT jer izgleda da je bolje kupovati sta prije.

Plaćanja unutar banke ne idu preko Fine i nova stanja računa bi(isti vbdi) se trebala vidjeti odmah.

Trend is your friend.

molim da netko tko ima sve danasnje transakcije stavi na forum (isto kao i jucer)
zahvaljujem

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti


molim da netko tko ima sve danasnje transakcije stavi na forum (isto kao i jucer)
zahvaljujem

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Eto, da se i ja pohvalim da sam dokupio po 390 ali nadam se da će nam Ponedjeljak donijeti jedan malo jaći pad, ajde da kažemo na 360, pa da mi sitni dioničari prodamo sve što imamo badava ( ja jesam sitan ali ne prodajem:-), pa da ja još mao dokupim jeftinije, a onda šta bude neka bude

Kolega, nikad više 360 kn[smiley10]

Ako koga zanima:

NavyGo:

Koliko vremena treba transakciji za PBZ tekuceg na PBZInvestor racun, dali to ide isto preko ZAP, a mislim da je, ili banka to rjesava interno.Htio bih dokupiti jos HT jer izgleda da je bolje kupovati sta prije.

Plaćanja unutar banke ne idu preko Fine i nova stanja računa bi(isti vbdi) se trebala vidjeti odmah.

Nisu vidljiva odmah, treba im nekoliko sati. To nije kao prebacivanje s jednog tekućeg na drugi. Tako je to lijepo meni objasnila teta na PBZ besplatnom telefonu
[smiley12]

New Report

Close