HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 00:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
54.872
1,701
32,20
32,30
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Može netko staviti k p , molim vas
Hvala

Lagano se penjemo…Svaki uspon je težak.

Dno je dotaknuto,sad se može očekivati samo rast, a najveća stvar je što će se moći u dokup po povlaštenim cijenama kad bude dokapitalizacija.
A PTRL-a će se moći kupit 17 puta veća količina od one koju posjeduješ.
To će biti zarada nad zaradama!!!!
[/quote]
,,Koliko vrijede, odnosno koliko će vrijedit 84 benzinske petrolove pumpe kad ih Rusi obnove???
sadašnja cijena PTRL je 4 marke.
Novouređena benzinska pumpa vrijedi oko 1,5 mil. € x84 =126×2(kad promijenimo u KM)=252 000 000KM
Petrol ima 18.949.274 akcija.
Po ovim proračunima cijena PTRL će biti oko 13KM+ poslovanje sa dobiti što do danas nije bio slučaj!
I sad Vi meni recite da cijena PTRL-a od 4 KM nije smiješna!!,,

Tvoj post od 28.5.07. pa ako si tada kupovao po toj cijeni,sad je na 1,25km,izračunaj kolko si u plusu..

sa ovakvim fundamentalnim pokazateljima mirovinskim fondovima postaje nezanimljiva tek kod 780kn, a s obzirom da su kupili po 265 pa po 360 o cemu mi onda ovdje pricamo[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

ma,kad probijemo 400…samo nebo nam je granica…[smiley2]

Jel gotovo? 390.11?

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

Može k/p?hvala

Novac je kisik burze!


Da li zna netko kako stoji situacija s Splitskom bankom u vezi povrata novca od HT-a?

Meni juče sjeo povrat od HT-a u Splitskoj


Da li zna netko kako stoji situacija s Splitskom bankom u vezi povrata novca od HT-a?

meni vraćeno jučer sve……

Eto to bi bilo sve za danas svijete. Al ovo lipanje je stvarno treniralo zivce… a jesmo tu skrtavi, u kaficu uvijek ostavimo konobaru i koju kunicu.[smiley2]

Zubatac car od riba

ja još nisam dobio povrat. [smiley8]

,
,,Koliko vrijede, odnosno koliko će vrijedit 84 benzinske petrolove pumpe kad ih Rusi obnove??? sadašnja cijena PTRL je 4 marke. Novouređena benzinska pumpa vrijedi oko 1,5 mil. € x84 =126×2(kad promijenimo u KM)=252 000 000KM Petrol ima 18.949.274 akcija. Po ovim proračunima cijena PTRL će biti oko 13KM+ poslovanje sa dobiti što do danas nije bio slučaj! I sad Vi meni recite da cijena PTRL-a od 4 KM nije smiješna!!,, Tvoj post od 28.5.07. pa ako si tada kupovao po toj cijeni,sad je na 1,25km,izračunaj kolko si u plusu..

——————————————————————————————–
Rusi su smanjili temeljni kapital a samim tim i broj dionica sa 18 000,000 na 4.
tako da se i cijena naglo spustila radi neupućenih na 1,25 km.
kad se zaustavi trgovanje da bi se izlistala nova emisija dionica , nakon toga tržište će odrediti novu cijenu koja ne vjerujem da će početna biti ispod 6 km.
Sad računaj koliko ćeš moći zaraditi kad Rusi objave dokapitalizaciju PTRL-a ,a to će učiniti
NPR ako si imao sad 10 000 kom bit će ti smanjeno na 2 000 kom a kad bude dokapitalizacija moći ćeš kupiti s pravom prvokupa kao dioničar 34 000 kom. po 1 KM
prema tome ja još tvrdim da je PTRL najbolja dionica u čitavoj regiji!!!

New Report

Close