HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Strawinsky: ” Fondovi se nakrcavaju. Nije vam vrijeme za prodaju nego za kupnju, a ako već i želite prodati, stavite onda barem neku višu cijenu od 400 kn. Zahvaljujem u ime svih dioničara koji smatraju da će dionica HT-a i dalje rasti. ” I JA SE PRIDRUŽUJEM MOLBI I SAVJETU NOVIM I NEISKUSNIM DIONIČARIMA HT-A DA NE PRODAJU PO OVIM CIJENAMA, NEK SE MALO STRPE CJENA ĆE BITI PUNO BOLJA ZA MJESEC DVA.

Mjesec-dva? Biti će bolja za 20 minuta.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Mjesec-dva? Biti će bolja za 20 minuta.

upravo sam to htio reci… ima ljudi koji nemogu cekati mjesec-dva da prodaju ali mogu cekati valjda jos tjedan dana kad bi dionica vec mogla biti oko 420 pa mozda i koju kunu vise…. ako ne nista drugo pricekati ponedjeljak pa onda prodati

Šta je meni ovo trebalo...

problem je u tome da osim malih i veliki prodaju, a ako to rade ne rade svi , jer nema toliko naloga…
ako ne rade svi , di su oni koji ne prodaju ali i ne kupuju…
nešto je tu čudno

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

Eto 6000 bilo na kupnji po 290 i poklope ga.[smiley7]

oho… ipak je igra na veeeeliko, ne mičemo se danas sa 390 garant.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi


marcipan: ” Ford: ” Fondove razumijem i njihovo ponašanjemi je logično. Ali mali nikako da se opamete – žele prodati po 390 i ne žele ni kunu više pa makar trebalo čekati 20 minuta. ” da nema malih već bi bili prešli 400… a ovo što fondovi stave,to i pokupe… ” Totalno krivo!!!!!!!!!!! Da nema velikih koji koče već bi bili preko 400 kn i to debelo!!!!!!!!!!!!!!!! Ili vi mislite da su ovo umirovljenici sa 1.000 komada??

kolega potpisujem,

veliki koče, a ne mali


marcipan: ” Ford: ” Fondove razumijem i njihovo ponašanjemi je logično. Ali mali nikako da se opamete – žele prodati po 390 i ne žele ni kunu više pa makar trebalo čekati 20 minuta. ” da nema malih već bi bili prešli 400… a ovo što fondovi stave,to i pokupe… ” Totalno krivo!!!!!!!!!!! Da nema velikih koji koče već bi bili preko 400 kn i to debelo!!!!!!!!!!!!!!!! Ili vi mislite da su ovo umirovljenici sa 1.000 komada??

otvori si 829 stranicu…ili molim nekoga tko ima transakcije neka stavi…pa pogledaj koliko na 390 kuna na prodaji ima naloga od 63 dionice i manjih…a koliko onih od po 1000 komada…pa će ti biti jasnije…

London speaking:

Last 5 trades

Time/Date Price Volume Trade value Type
10:18:42 12-Oct-2007 75.50 112 8,456.00 Automatic Trade
09:49:03 12-Oct-2007 74.00 500 37,000.00 Automatic Trade
09:48:35 12-Oct-2007 74.50 500 37,250.00 Automatic Trade
09:48:00 12-Oct-2007 75.00 500 37,500.00 Automatic Trade
09:45:39 12-Oct-2007 75.20 250 18,800.00 Automatic Trade

p.s. i fondovi prodaju, čak su i na 360 prodavali!!

no unatoč svemu cijena će UP, samo malo strpljenja!

[smiley2]

GLEDAJUĆI DUGOROČNO - SVI SMO MRTVI

Strawinsky:

Fondovi se nakrcavaju. Nije vam vrijeme za prodaju nego za kupnju, a ako već i želite prodati, stavite onda barem neku višu cijenu od 400 kn. Zahvaljujem u ime svih dioničara koji smatraju da će dionica HT-a i dalje rasti.

I JA SE PRIDRUŽUJEM MOLBI I SAVJETU NOVIM I NEISKUSNIM DIONIČARIMA HT-A DA NE PRODAJU PO OVIM CIJENAMA, NEK SE MALO STRPE CJENA ĆE BITI PUNO BOLJA ZA MJESEC DVA.

Tppppp, hebemti tvoje navlačenje, a ti si prvi prodo na 400 kn!!!!!!!!!!!!!!!!!![smiley6]

Skuplji su ti savjeti od Kucilovih, naročito oni sa BL berze[smiley7]

Stagflacija je svemu kriva

LSE 75.5 ali po mizernoj količini

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

Dokupih po 389, zadnji vlak, pa sad lagano čeka. Ubio me Investor, kliko sam ko lud [smiley7]

Scorpion:

marcipan: ” Ford: ” Fondove razumijem i njihovo ponašanjemi je logično. Ali mali nikako da se opamete – žele prodati po 390 i ne žele ni kunu više pa makar trebalo čekati 20 minuta. ” da nema malih već bi bili prešli 400… a ovo što fondovi stave,to i pokupe… ” Totalno krivo!!!!!!!!!!! Da nema velikih koji koče već bi bili preko 400 kn i to debelo!!!!!!!!!!!!!!!! Ili vi mislite da su ovo umirovljenici sa 1.000 komada??

otvori si 829 stranicu…ili molim nekoga tko ima transakcije neka stavi…pa pogledaj koliko na 390 kuna na prodaji ima naloga od 63 dionice i manjih…a koliko onih od po 1000 komada…pa će ti biti jasnije…

Otvori ti ATM pa pogledaj uživo tko stalno vadi nove količine po 2.000 i 2.500 komada na prodaji na 390kn

Stagflacija je svemu kriva

New Report

Close