HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 01:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
54.872
1,701
32,20
32,30
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

evo supporta na 390
[smiley2]


fondovi su odlučili braniti cijenu… vidi se po ovim grdosijama na prodaji na 388, pa na 389… znači da imaju debelog razloga… jer sam gotovo siguran da postoji možda i 1 milijarda otvorenih naloga na razinama visoko iznad 400, sve do 600 nastojat će zadržati što duže tu kako bi izvukli što više moguće od ovih što im se žuri, koji su kak ti stavili target na 450 i više a dat će na 390 kad vide da tu stoji 4 dana… i onda da ovo ne izgleda ko kartel, pa za dionicu kao HT su se već trebalo pojesti… nešto tu smrdi… jedina svijetla točka su mi ovi izbori u 11 mjesecu… tad ćemo sve znati

Otkud vam ideja o velikoj zavjeri.
Ma ne brane fondovi ništa već zarađuju, kupili po 370, prodaju po 390. Zarada od 5-6% u dva dana, kud ćeš bolje.

hm, živo je danas….nema šta.
Mislim da ćemo ovim tempom vrlo brzo “up”. Vjerovatno će bit još pokušaja obrane rasta, ali velika je glad za dionicama tako da uskoro očekujem proboj prema 395.

390 pojeden….idemo gore[smiley1][smiley1]

Što leži ne bježi

jos malo i mogli bi preko 390, a onda ima dosta malih naloga

ZAnimljivo je gledati kako konstantno šalju nove količine od 2500 komada na prodaju po 290 kuna očito nedaju dalje premda se u par navrata pojavi prodaja na 291 kn ono stigne novi nalog.[smiley11]

Gospodo sto kazete na pretpostavku da ovi veliki nalozi na prodaji su zapravo novootvoreni fondovi koji su se nakrcali do grla dionicama HT-a jer prvi mjesec dana nemaju onaj limit od 10% portfelja, tako da se sada prazne jer nemaju casha (gradani jos neuplacuju) pa ga odmah upucavaju u druge dionice kako bi stvorili kvalitetan portfelj i odradili dobar postotak u buducnosti i privukli jos gradana? [smiley2]

Molim razmisljanja…Hvala

primus
290?
i ja bi po toj ako je moguće [smiley1][smiley1]


Otkud vam ideja o velikoj zavjeri. Ma ne brane fondovi ništa već zarađuju, kupili po 370, prodaju po 390. Zarada od 5-6% u dva dana, kud ćeš bolje.

Očigledno je da bi cijena išla gore da se ti nalozi postave nešto više…..zašto bi fondovi prodavali po 390 ako mogu 392 ili više…..ja sam isto mišljenja da pokušavaju zaustavit rast cijene kako bi mogli još više kupit po istoj ili manjoj cijeni. Ali izgleda da ti veliki nalozi nisu fondovski već puno manjih naloga

dobro ide, samo da fondovi ne nabace velike naloge na 390 i zastopaju cijelu stvar
na 391, 392 ima dosta malih naloga


Gospodo sto kazete na pretpostavku da ovi veliki nalozi na prodaji su zapravo novootvoreni fondovi koji su se nakrcali do grla dionicama HT-a jer prvi mjesec dana nemaju onaj limit od 10% portfelja, tako da se sada prazne jer nemaju casha (gradani jos neuplacuju) pa ga odmah upucavaju u druge dionice kako bi stvorili kvalitetan portfelj i odradili dobar postotak u buducnosti i privukli jos gradana? [smiley2] Molim razmisljanja…Hvala

pogledajte si na prethodnoj stranici transkacije koje je stavio zaks…najviše naloga na 390 je po 63 dionice…tu i tamo koji veći nalog od 1000 komada…

Preskočišmo čarobnih 390…391 nova cijena..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close