HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


povrat dosao svima koje znam,a i rok je jos sutra,pitanje?kad se novac prebacuje s tekuceg u pbz na skkrbnicki pbz brokera da li uzimaju kakvu proviziju???????? koliko je vremenski potrebno za prebacivanje novca s jednog na drugi racun??

Ja sam u Kabi prošli utorak dao nalog za prebacivanje s tekućeg na brokera (ni lovu od povrata-zo je tek danas sjelo) i tek u petak je broker dobio lovu. 3 dana!!! Poludio sam na Kabu. Danas prebacujem lovu od povrata i bojim se da prije utorka ništa od dokupa. Nebjerovatno mi je da im treba 3 dana za transakciju. Kakva su Vaša iskustva s drugim bankama?


povrat dosao svima koje znam,a i rok je jos sutra,pitanje?kad se novac prebacuje s tekuceg u pbz na skkrbnicki pbz brokera da li uzimaju kakvu proviziju???????? koliko je vremenski potrebno za prebacivanje novca s jednog na drugi racun??

ako koristis netbanking ne uzimaju proviziju provjereno, a najvjerovatnije ne uzimaju ni redovnim prijenosom nalogom u poslovnici, ja sam sinoc preko net bankinga dao nalog i nije mi u roku od 20min bilo na Investoru, ali evo jutros je leglo, sad sam dao jos jedan nalog i evo cekam da vidim kad ce biti vidljivo na Investoru odnosno skrbnickom racunu.


flyer: ” Ni danas ujutro ništa od povrata love…Naravno, ZABA… ” Meni u ZABI povrat svih paketa sjeo jučer…Naravno, prekasno jer je HT već na 385 kn i izgleda da će se vrtjeti neko vrijeme na ovoj cijeni. Vjerojatno ću šopingirati nešto drugo [smiley2]

konačno sjeli moji novčići na trg PBZ[smiley2]

Siglo sve u PBZ.
Stiglo u PDBA.
ZABA nula bodova.

ovaj čas sjela lova u ZABI (malo prekasno za dokup, zar ne)


tayler: ” povrat dosao svima koje znam,a i rok je jos sutra,pitanje?kad se novac prebacuje s tekuceg u pbz na skkrbnicki pbz brokera da li uzimaju kakvu proviziju???????? koliko je vremenski potrebno za prebacivanje novca s jednog na drugi racun?? ” Ja sam u Kabi prošli utorak dao nalog za prebacivanje s tekućeg na brokera (ni lovu od povrata-zo je tek danas sjelo) i tek u petak je broker dobio lovu. 3 dana!!! Poludio sam na Kabu. Danas prebacujem lovu od povrata i bojim se da prije utorka ništa od dokupa. Nebjerovatno mi je da im treba 3 dana za transakciju. Kakva su Vaša iskustva s drugim bankama?

Izgleda da ovdje imam sreću.
Bez obzira iz koje banke (internetski) prebacujem brokeru traje cca 3-4 sata dok se novci ne vide na mom računu kod njega.

danas će se trgovati nešto ispod 400 kn (395 kn).

nalozi za kupnju su već na 390

ja očekujem današnji dan vrlo sličan kao i prethodnih par dana….u početku nešto niža cijena zbog užasno glupo postavljenih naloga za prodaju (može neko k/p) i onda lagano (ali stvarno lagano) podizanje cijene do kraja dana….završavamo na razinama od cca 400 kn. Šta vi mislite, koliko je ovo izgledno?

evo naloga i na 400 kn

idemo gore, polako, ali sigurno


U pravu si tenkista …[smiley2] I mene zanima , šta mislite po koliko danas ide kupnja?

no dobro…

da imam s cime kupovati virovatno bi kupio odmah jer pretpostavljam da ce danas ici samo gore…
mozda nece vise od 400kn ali konstantno po malo bi mogla ici…

doduse, zbog sinocnjeg dnevnika bi moglo i posteno otici gore.

Šta je meni ovo trebalo...

Pozdrav ekipi u novom trading danu. Prema iskustvu iz prethodnih dana, nisam baš uvjeren da će današnje otvaranje dobro početi – podsjeća me to na prodaju deviza (jednom davno): pita moja mama švercera koliko može dobiti za 100DM, veli on 385. A ona će: a jel može ikako za 375?[smiley8]
Ako netko može nabaciti k/p, please [smiley11]

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

Ja osim povrata imam i probleme brzine prijenosa love na račun brokera. Naime, prekjučer oko 18h sam dao nalog internet bankarstvom Splitske banke za uplatu na račun brokera. Datum knjiženja je jučerašnji, a evo danas u 9:30 još uvijek ne raspolažem iznosom za trgovinu!? Dakle, 2 dana gubitka. I kako sad kupovati? Najbolje vreću love pa direktno na burzu [smiley7]

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti

New Report

Close