HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,72
19.474
614
31,70
31,80
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne znam koji je bio problem ali u depresiji sam jer nisam dobio povrat. Gubitak 3-4k kuna ali mogu samo plakat sad.

meni u zabi jos nije sjelo..
koja katastrofa [smiley10]

Šta je meni ovo trebalo...


moram da vam napomenem na jos jedan ipo telekoma u susjedstvu, u RS nudi se po cijeni od 2,6km po dionici pa zar bi to trebali propustiti? [smiley11]

Na koji način mogu trgovati u RS? Hvala

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Ne znam koji je bio problem ali u depresiji sam jer nisam dobio povrat. Gubitak 3-4k kuna ali mogu samo plakat sad.

Kolega pusti depresiju i suze,vratiti se ne možeš par dana unazad,ali sutra sigurno dobivaš povrat,kako su rekli da je zadnji dan,pa i onda možeš uložiti. Nije sve tako crno i nije se dionica zacementirala tu ,kao da je kraj svijeta. A uz HT ima još odabira gdje možeš ući.[smiley1]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


bok svima novi sam u forumu odlicno pisete i dajete savjete pocetnicima [smiley1].ako moze jedno pocetnicko pitanje:koliki udio u portfelju preporucate da ht moze zauzimati[smiley9]?????????

zavisi kakav si igrač, koliko si spreman na rizik i koji prinos očekuješ. 20 – 35 % je moja procijena no ja nisam mjerodavan jer sam relativno mlad dioničar

poslije bitke svi su vojnici generali

povrat dosao svima koje znam,a i rok je jos sutra,pitanje?kad se novac prebacuje s tekuceg u pbz na skkrbnicki pbz brokera da li uzimaju kakvu proviziju???????? koliko je vremenski potrebno za prebacivanje novca s jednog na drugi racun??


Šangajac: ” slaven os.: ” ova ht je prava šljaka imam 352 dionice s dokupom ulaz 299 višak 30000kn. pristojno[smiley1][smiley1] ” Di si dokupio na299???[smiley1] ” Mislim da je htio reći da mu je prosječna ulazna cijena 299 (x komada po 265 kn i x komada po 3xx kn). Moja prosječna uzlazna cijena je 317 kn.[smiley8]

Zbog kasnog povrata danas oko 15,30 h dokup po 387,01 kn, prosječna ulazna cijena 321,59, kn. A idućih dana će se pokazati da li je još bilo vrijeme za dobar potez ili je nažalost bilo prekasno.

Ni danas ujutro ništa od povrata love…Naravno, ZABA…

Niti Hypo, izgleda da cekaju 23:59[smiley6]

Zubatac car od riba


Ni danas ujutro ništa od povrata love…Naravno, ZABA…

Meni u ZABI povrat svih paketa sjeo jučer…Naravno, prekasno jer je HT već na 385 kn i izgleda da će se vrtjeti neko vrijeme na ovoj cijeni. Vjerojatno ću šopingirati nešto drugo [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

Niti jedan post tipa “na koliko danas idemo?” Ove druge postove dosadno je čitati.[smiley2]

U pravu si tenkista …[smiley2]
I mene zanima , šta mislite po koliko danas ide kupnja?

New Report

Close