HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ova ht je prava šljaka imam 352 dionice s dokupom ulaz 299
višak 30000kn. pristojno[smiley1][smiley1]

Di si dokupio na299???[smiley1]


Hm, po ovom top 10 izgleda da ipak ima arbitraze. Negdje je pisalo da nece biti, ali po promjeni na skrbnickom ZABA na 6 mjestu ja bi rekao da je 322040 GDR prebaceno nazad na ZSE.

čisto sumnjam.. da ima, bilo bi promjena i na skrbničkom računu PBZ na kojem su dionice za koje su izdane GDRovi
4. PBZ D.D. 3.342.066 4,08 Skrb. račun

bok svima novi sam u forumu odlicno pisete i dajete savjete pocetnicima [smiley1].ako moze jedno pocetnicko pitanje:koliki udio u portfelju preporucate da ht moze zauzimati[smiley9]?????????


bok svima novi sam u forumu odlicno pisete i dajete savjete pocetnicima [smiley1].ako moze jedno pocetnicko pitanje:koliki udio u portfelju preporucate da ht moze zauzimati[smiley9]?????????

Ako vjeruješ u nju natrpaj se do grla s njom a ako ne vjeruješ nemoj imati ni jednu jedinu”

Novac je kisik burze!

deimos:

Hm, po ovom top 10 izgleda da ipak ima arbitraze. Negdje je pisalo da nece biti, ali po promjeni na skrbnickom ZABA na 6 mjestu ja bi rekao da je 322040 GDR prebaceno nazad na ZSE.

čisto sumnjam.. da ima, bilo bi promjena i na skrbničkom računu PBZ na kojem su dionice za koje su izdane GDRovi
4. PBZ D.D. 3.342.066 4,08 Skrb. račun

U obavijesti danoj na LSE, stoji da je alocirano 3,992,066 GDR-ova na LSE. To je tocno zbroj 4. i 5. prije prvog dana trgovanja, pa sam zakljucio da su GDR-ovi ovdje pod dva skrbnicka. 3342066 na PBZ, 650000 na ZABA skrbnickom.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


bok svima novi sam u forumu odlicno pisete i dajete savjete pocetnicima [smiley1].ako moze jedno pocetnicko pitanje:koliki udio u portfelju preporucate da ht moze zauzimati[smiley9]?????????

Ne više od 100% [smiley2]

Sad ozbiljno, obzirom da se radi o HT-u, recimo do 30-35%. Ostale dionice ne preko 20-25%. No to je dosta individualno, pa ćeš već sam skužiti koji ti je sustav osobno najbolji.

Ignore: KressoM, delux

Leglao novac na PBZ. I meni i ženi. Malo kasno, ali što ćemo…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


bok svima novi sam u forumu odlicno pisete i dajete savjete pocetnicima [smiley1].ako moze jedno pocetnicko pitanje:koliki udio u portfelju preporucate da ht moze zauzimati[smiley9]?????????

Pozdrav i dobro došao!
Ovisi koliko vremena ga namjeravaš držati. U trenucima rasta (kao sada) i malo prije rasta može zauzimati jako veliki udio portfelja. A kako cijena dođe što bliže vrhuncu, to ga treba rezati na sve manji i manji udio.


slaven os.: ” ova ht je prava šljaka imam 352 dionice s dokupom ulaz 299 višak 30000kn. pristojno[smiley1][smiley1] ” Di si dokupio na299???[smiley1]

Mislim da je htio reći da mu je prosječna ulazna cijena 299 (x komada po 265 kn i x komada po 3xx kn).
Moja prosječna uzlazna cijena je 317 kn.[smiley8]

Nema tu pravila uzdaj se use i u svoje kljuse,prije toga pročitaj barem dvije knjige o investiranju i analizi financijskih izvješta,pretplati se na jedan renomirani poslovni časopis.
Provedi barem 1000 sati na raznim forumima,prati barem 5 poslovnih WEB lokacija,onda dobro razmisli i donesi odluku.
Dalje slijedi stjecanje iskustva kroz trade što je najvažnije od svega.
PS.To važi za sve dionice a ne samo za THT.

sjeo povrat na PBZ, uplačene kod Erste…

moram da vam napomenem na jos jedan ipo telekoma u susjedstvu, u RS nudi se po cijeni od 2,6km po dionici pa zar bi to trebali propustiti? [smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close