HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 20:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Doberman:
” al ima nepravilosti u podacima… najvisa i najniza cijena u 52 tjedna nija ta koju oni pokazuju vec je 358 i 419 kn

promijeni doli u skočnom izborniku “brzi izbor razdoblja”

Sorry… koliko god da se trudim mjenjati razdoblja al ne ide… eto, pa vidi i sam…

Uz sve duzno postovanje moderatoru, al ljubazno ga molim da razmotri i druge opcije moderiranja jer na zalost ovo je stvarno unistavanje nekih prekrasnih dostignuca moderne tehnologije... nije istina da se moderiranje ne moze obavljat i na puno kvalitetniji nacin. No hard feelings...


rocky: ” Očito mi je pas rastrgao prospekt!!!Sad sam malo guglao i našao neke pokazatelje,zahvaljujem! ” http://loonatic.org/download.php?id=CD0AF41A 1,3MB

Slazicu ima ovdje i za odrasle “crtića”!!!

Novac je kisik burze!


jučer je bilo na prodaji pred kraj nešto više od 15 000 komada na 267, nitko nije htio, danas kupuju na 289.

odlična misao, slažem se 100%.
slično je bilo i sa INA
I ovakva situacija će se nastaviti.
Već vidim da bi ekipa kupovala po 350, ova cijena od 385-390 im se čini preskupa a za koji dan će od fondova kupovati po 450


Dečki jeste li svi dobili povrat love?

Jutros oko 9 sati sjelo preko ZABE. Nemoj reći da ti nisi dobio još? Do sutra bi svi trebali dobiti povrat.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Dečki jeste li svi dobili povrat love?

ne [smiley6]

Šta je meni ovo trebalo...

Još 2 fakin dolara do 400 kn..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ne nažalost.


lovac: ” roger: ” Molim Vas k/p ako netko ima? hvala lijepo ” [smiley1] ” ma pogledaj ti ovaj nalog od 27k komada….cca. 10mil.kn Nevjerujem da ćemo preko toga danas….osim ako ga ne povuku. Moram reć da mi nije drago da se već sad prodaju ovako velike količine.

Pa zar nisi još shvatio igrice fondova??? Kakove velike količine na prodaji???[smiley2][smiley2]

Koliko vidim, na LSE je prometovano danas 55.734 dionica. Nije neka sila, al je cijena poskočila hop cup..[smiley2][smiley2]

Price Change (%) Bid-Ask Currency Volume Trades Close High Low
75 + 3.2 (4.46) 74.5 – 75 USD 55734 56 71.8 76.5 71.5

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda


mori: ” Doberman: ” al ima nepravilosti u podacima… najvisa i najniza cijena u 52 tjedna nija ta koju oni pokazuju vec je 358 i 419 kn ” promijeni doli u skočnom izborniku “brzi izbor razdoblja” ” Sorry… koliko god da se trudim mjenjati razdoblja al ne ide… eto, pa vidi i sam…

je istina….pardon! ne znam zašto sam bio uvjeren da je meni izbacio pravi raspon cijene….moja greška izgleda!

miriši mi ovo na situaciju kakva je bila jučer…
evo sad jedan malo jači nalog stoji na prodaji od 2499 komada po 389…vidjet ćemo hoće li ga netko u jednom mahu uzeti…i dal će doći novi…
al sve mi se čini da ćemo na kraju završiti između 390-395 kuna…

rocky:

Dečki jeste li svi dobili povrat love?

ne [smiley6]

[smiley3][smiley7][smiley8][smiley10][smiley16]

…ne…

Uz sve duzno postovanje moderatoru, al ljubazno ga molim da razmotri i druge opcije moderiranja jer na zalost ovo je stvarno unistavanje nekih prekrasnih dostignuca moderne tehnologije... nije istina da se moderiranje ne moze obavljat i na puno kvalitetniji nacin. No hard feelings...

New Report

Close