HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 04:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Užas. Prvi put da sam nakrcan nekom dionicom, ona raste, a meni muka… Pa kad ce doc ti novci nazad… Ma, sad mi je i svejedno…

hehee užasna muka od +45% u 4 dana [smiley2]


Pozdrav,
evo mene sretan i registriran da sa vama malo podjelim iskustva.
Eto, dao sam nalog za kupnju po 360,00, ima li nade ?

sretno

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


može li mi neko reć koliko trenutno ima dionica na prodaji do 400kn (ako itko može uopće to vidit). Zašto? Postavljen mi je nalog na 400kn (točnje 399,9) pa se mislim da li da ga povučem ili….? Namjeravam taj jedan paket prodati kroz narednih par dana (trebaju mi novci) pa ne znam šta da radim. Savjeti?

stavim post i dok ga moderator odobri izađe novih 15 postova….evo ponavljam pitanje….hvala svima unaprijed!

HT Transakcije-kupnja i prodaja. [smiley2][smiley2]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Hoću hitno dokupiti na 381,a PG u kolapsu ,internet stranica se smrznula,telefonske linije u prekidu,jedino da imam satelitski telefon.


a oni bi trebali biti ispod nas, u teoriji[smiley2],

domaći fondovi kupuju sve živo, očekujući da će na ZSE cijena u narednim danima ići visoko iznad 400 te će imati dobre prinose, na taj naćin privući nove investitore, i pretpostavljam lagano prodavati oko 500…

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

mori,ako si odlučija prodat,prodaj[smiley7]

nismo ni blizu 400 kn, ima sigurno par desetaka tisuća dionica na prodaji.

ako ti je hitno zbog love malo povuci nalog (ako uspiješ zadati nalog).

prodaj meni po 370 kn


mori: ” može li mi neko reć koliko trenutno ima dionica na prodaji do 400kn (ako itko može uopće to vidit). Zašto? Postavljen mi je nalog na 400kn (točnje 399,9) pa se mislim da li da ga povučem ili….? Namjeravam taj jedan paket prodati kroz narednih par dana (trebaju mi novci) pa ne znam šta da radim. Savjeti? ” stavim post i dok ga moderator odobri izađe novih 15 postova….evo ponavljam pitanje….hvala svima unaprijed!

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]


mori,ako si odlučija prodat,prodaj[smiley7]

ne znam jesam li se krivo izrazio….ako bi povlačio nalog, onda bi novi jedino mogao ić na više….ispod 400 ni u ludilu….ali ne znam hoću li dočekat išta više u narednih nekoliko (2-5) dana. Ja čak mislim da bi moglo između 400 i 450, ali nisam baš puno iskusan pa pitam vas.

mori!

Pa neces traziti savjet ovdje. Sa svojim novcima moras sam znati raspolagati. Mozda ti se nalog realizira sutra, mozda iduci tjedan, a mozda uopce. Tko to moze znati unaprijed kako ce ici cijena na trzistu. A stanje prodaje i kupnje ti je isto varljivo. Ja nikad nemam nalog otvoren nego ga dajem u trenutku trgovanja. Tako radi jos tisuce ljudi. Ako sad dobis stanje do 400,00 ne znaci da treba toliko prometa da se pocisti. Nadolaze novi valovi i kupnje, pa i prodaje

Blago siromašnima duhom...

Malo se pribremzalo na svim frontovima. Ah, lijepo je bilo osjetiti adrenalin u ovih prvih 90 minuta [smiley2]

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

Ja kupio nešto po 383, ali povrata još ni na vidiku! Dok dođe, cijena će biti daleko iznad 400 [smiley5]

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti

New Report

Close