HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.07.2024. u 23:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,01
120.659
4,020
30,00
30,10
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


lovac: ” Alabama: ” Koje li tarapane danas. Kaj bu dionice pobjegle? Pa biti će ih još kao u priči. ” Ali po kojoj cijeni?[smiley7] ” Neznam, kolega. Ne prolazi mi niti jedan nalog (uvijek netko ponudi više) ali 400 kn. NEDAM.

Kolega do 400 ima još mjesta,ali danas je zanimljivo,osjeti se povrat na računima.[smiley2]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Mamutska kupnja na 385

Kupnja Cijena
1654 385,01
4657 385,00

110 381,30
100 381,02
2027 381,01

Cijena Prodaja
388,00 121
388,17 30
388,20 63
388,90 312
388,98 63

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

ako se nastavi ovim tempom odosmo mi u blokadu [smiley2]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

FONDOVI SU U UTRCI SA MALIMA .
Stiže povrat od 6,5 milijardi kn .
Mnogi mali su se u međuvremenu raspitali i dokupljuju,sa povratom novca.


Mamutska kupnja na 385

mislim da ce se i to brzo pojesti

Šta je meni ovo trebalo...

Da li neko zna kada bi se mogla dogoditi prodaja dionica radnicima? Zanima me okvirno Vase misljenje, da li ce biti ove ili iduce kalendarske godine?

Ko visoko leti nisko pada

Samo da napomenem da mi ni u kome slucaju nije namjera lose utjecati na cijenu HT-a spomenom radnika-dionicara kao sto se dogodilo na INI[smiley1]

Ko visoko leti nisko pada

kako je krenulo pocetkom iduceg tjedna i moj nalog na cca 430 ce otici (ako ga ne promijenim [smiley1])

Šta je meni ovo trebalo...

jope:

Warren:

Povrat na privrednoj bio jutros,
otp, splitska, erste jucer

khm……bas se ne bih slozio…. evo, utros do sad jos uvijek nista od povrata na PBZ….[smiley6][smiley7][smiley8][smiley9][smiley10][smiley16]

lil:

Doberman:

Warren: ” Povrat na privrednoj bio jutros, otp, splitska, erste jucer ” khm……bas se ne bih slozio…. evo, utros do sad jos uvijek nista od povrata na PBZ….[smiley6][smiley7][smiley8][smiley9][smiley10][smiley16]

Nema para još, gledam tekući svako jutro; rekli u HPB da do 12.10. vraćaju, znači može i sutra po podne…[smiley6]

stigao povrat i preko splitske, moglo bi danas biti i malo veselije nego jučer……

sjeo je i PBZ jutros a i Hypo….ima se sad malo sredstava (povrat od kredita[smiley16]) pa me zanima vaše mišljene gospodo o jednom brzinskom trejdanju bančinim novcem, cca 8 dana…ATLPL, MLNR…??? Ima li ko kakav tip?
[/quote]

OVOG TRENA…. JOS UVJEK NISTA U PBZ OD POVRATA!!!![smiley7][smiley7][smiley7][smiley7][smiley7][smiley16][smiley16][smiley16][smiley16]

Uz sve duzno postovanje moderatoru, al ljubazno ga molim da razmotri i druge opcije moderiranja jer na zalost ovo je stvarno unistavanje nekih prekrasnih dostignuca moderne tehnologije... nije istina da se moderiranje ne moze obavljat i na puno kvalitetniji nacin. No hard feelings...


Alabama: ” lovac: ” Alabama: ” Koje li tarapane danas. Kaj bu dionice pobjegle? Pa biti će ih još kao u priči. ” Ali po kojoj cijeni?[smiley7] ” Neznam, kolega. Ne prolazi mi niti jedan nalog (uvijek netko ponudi više) ali 400 kn. NEDAM. ” Kolega do 400 ima još mjesta,ali danas je zanimljivo,osjeti se povrat na računima.[smiley2]

Da, u pravu si. Odustajem. Ima i drugih dionica, a ima i dana.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Molim investore da povremeno nabace k/p. Hvala svima koji to dijele s nama okljaštrenima…[smiley2][smiley2]

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

London 72,80 up 9: 32 h[smiley1]

Zubatac car od riba

New Report

Close