HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 22:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Raiffeisen OMF prodao 5000 komada, Pbz skrbnički prodao 650000 komada, Zaba skrbnički kupio 542000 komada.
Izgleda da mali i nisu bili toliko aktivni prvih dana. Promjene su u korelaciji sa prometom prvog dana. Ima ko kakav komentar?

Sutra ćemo vidjet konačno stanje od petka. A šta je ovo, dal su ugovori i prijenosi van burze, GDR…nema komentara[smiley2]

Only God, Muammar and Libya!



@poseidon
jel moze tablica zadnja tri dana, sa volumenima? zivili!

Kolega, već sam stavio današnju tablicu na strani 787.
Od jučer je također već postana.
Obje su sa volumenima.
Jedino tablica za trgovanje prvog dana nema volumene, ali to nije problem napraviti.
Samo prekopirajte bazu podataka od petka na mjesto gdje stoje podaci u tablici od današnjeg dana.
U slučaju da treba pomoć javite mi se na PP.

Pozz…..

La vita e bella!

uplata 38000 kuna 63 dionice

uplata 20000 kuna 33 dionice

evo pa računajte jel štima


valentine: ” Zanima me da li je nekome danas sjelo na PBZ i ZABA? Hvala. ” Meni jučer na PBZ

i meni isto juče

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

neznam čemu to preslagivanje od 650 000 komada,,kaj su digli margin

svi pitaju je li stigao povrat novca, pa zar nitko nije išao u dokup sa kreditom svoje brokerske kuće ?
zar vaši brokeri nemaju povjerenja u vas da vam posude novce na dva-tri dana ?

meni su moji izišli u susret za onoliki iznos koliki mi je povrat……….

ma nema ni mojeg povrata u pbz.
koma

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!


svi pitaju je li stigao povrat novca, pa zar nitko nije išao u dokup sa kreditom svoje brokerske kuće ? zar vaši brokeri nemaju povjerenja u vas da vam posude novce na dva-tri dana ? meni su moji izišli u susret za onoliki iznos koliki mi je povrat……….

kod koga si

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Samo da se pohvalim da je meni u Medjimursku banku sjeo povrat u utorak (uplatio u Erste), uplatio u utorak na Hita vrijednosnice i u srijedu (danas oko 9:00) su mi ti novci proknjizeni na racun automatski. Danas sam odmah dokupio po 365,08 i po mojem izracunu na kraju dana sam vec bio u plusu ukljucujuci provizije. A k tome sam i izgubio “nevinost”, jer mi je to bila prva kupnja dionica (ako ne racunamo IPO) [smiley2]

-- Dejan


ma nema ni mojeg povrata u pbz.
koma

katastrofinga :(, ni mojeg nit iz PBZa nit ZABE…

Meni i jos nekima oko mene na Erste legao novac jos u utorak,cak sam se iznenadio,stvarno ok od njih,s obzirom na druge.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Ne znam, ljudi; nisam ziher ima li ovaj povrat zbog kojeg očajavate veze s bankom gdje vam je račun… ja sam svoj dobio jučer (9.10.) ali kolega s posla koji isto ima račun u mojoj Banci nije dobio ni do danas… prema tome, možda to ima veze s time kad ste inicijalno uplatitli Ponudu za kupnju?! [smiley10]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close