HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.10.2024. u 01:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,24
111.817
3,364
33,20
33,30
0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Bio sam u RBA prije pola sata, i ništa od povrata love….strašno

Možda malo trejdaju sa našom lovicom dok se oscilacije cjene ne primire
[smiley2][smiley2]

Kad mogu svi-mogu i ja

Ma nema to veze,ja uplatio 27.9,a juče lova legla i već upotrebita,sve u PBZ-u


Imam pitanje:Dal se isplati za 20 soma kuna kupiti dionice HT-a sad dok su manje cijene ili je bolje kupovati na burzi neke druge dionice?Mislim, na kraći rok (2-3 mjeseca) što bi bilo isplativije?

di ćeš sada naći likvidniju dionicu???? ili s većim potencijalom

I has the money, what I do wif it?

Samurai:

Dobio sam povrat preko ZABE još jučer, a znam da su stigli i povrati preko privredne

Oprosti, ali netko te krivo informirao – glede privredne

Stiglo je i preko privredne. Ako se misli na PBZ.[smiley2] Ili su i mene krivo informirali.[smiley8]

Only God, Muammar and Libya!

Ima netko k/p??

No pain no Game

Meni stigo povrat love u pbz i sad traže da vratim pare i napravimo novi ugovor, ja kažem tetama u banci , ajde da ja za te pare kupim dionice HT-a na tržištu i vi stavite založno pravo, ma veli nama šanse, vrati pare i gotovo[smiley7], a baš su nam banke poslovne to je strašno[smiley5]

Opaaaa, razvaljuje se po prodaji
Eto nas na 374,99

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Ajd K/P please, baš me zanima. Nije da će se nešto desit, al je uvijek zanimljivo pred zatvaranje…

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

dajte k/p
tnx!!!!

I has the money, what I do wif it?

Zadnja skoro 375 kn, čini se da je vrijeme za kupnju, a ne za prodaju. Uopće mi nije jasno zašto ekipa prodaje? Zar su tako neinformirani?

stigao jedan novi nalog od 6300 komada na prodaju, da vidimo hoće li ga itko poklopiti u zadnjim minutama…..


Imam pitanje:Dal se isplati za 20 soma kuna kupiti dionice HT-a sad dok su manje cijene ili je bolje kupovati na burzi neke druge dionice?Mislim, na kraći rok (2-3 mjeseca) što bi bilo isplativije?

niko ti nece preporuciti,to moras sam odluciti.Upoznaj TA-tehnicku analizu,FA-fundamentalnu analizu.Pronadji zadovoljavajuce dionice u tom rasponu i sam odluci sto kupit,ak si nesiguran radje ubaci u fond pa nek oni to okrenu.To ti je onak iskreno od mene,sam procijeni dokle je granica HT-u pa odluci kupit ili ne,ak ti je to lova za zivot ne upustaj se u te igre.A ak ti ta lova predstavlja visak i neznas kam bi sa njom onda radi sto hoces

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close