HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 03:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Situacija s povratom:

1.PBZ – pušiona
2.ZABA – pušiona
3.OTP – pušiona
4.RBA – pušiona
5.PDBA – pušiona

A mislio sam da sam nepušač.

može li se saznati web-site londonske burze


Dobar dio novca je vraćen pa se ništa bitno ne događa s cijenom. Iluzorno je očekivati da će veći dio od 6.5 milijardi kuna natrag u fondove ili dionice. A to što dobar dio (čak niti većina) želi s ovog foruma dokupiti to nije trend u RH. Jer nas par desetaka ništa ne znači u odnosu na ostatak populacije. Nema brige, na ovoj razini će cijena dionice ostati barem par dana, vidjet ćete. Bit će do ponedjeljka prilike za dokup.

Ali pazi rijeka,ja sam od dr.Iva dobio dionice po 265kn a na burzi od povrata uzeo po 368kn što znači da sam ipak uletio na kraju s cijelim paketom od 38 000kn po prosječnoj cijeni od 318kn na koju bi i pristao prije zaključenja zadnjeg dana IPO-a!

Novac je kisik burze!

jeli mi može neko pojasnit kako je cijena na brzinu otišla na 369 (a možda i više jer poslovni kasni 15 min)? mislim, zanima me da li su bili u pitanju krupni nalozi? jeli i dalje gužva na prodaji ili?

ma bit ce jos jedan juris na 360kn i onda ce samo laganini gore,naravno ne u ovom tjednu nego u sljedecem,jer sad ce je polagano dignut do vikenda i onda ce posijat jos jednu paniku(bar ce probat)[smiley1]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

može li se saznati web-site londonske burze uživo i hvala wikingu na pesimističnoj prognozi.

Kad čitaš forum vidim da svi članovi(valjda nema puno lažljivaca[smiley5]) kažu da njihovi poznanici nisu prodavali i da im ne pada na pamet davati ovu dionicu ispod 400kn.

Novac je kisik burze!

Ima li netko k/p s količinama i brojem ponuda?

Novac je kisik burze!


Kad čitaš forum vidim da svi članovi(valjda nema puno lažljivaca[smiley5]) kažu da njihovi poznanici nisu prodavali i da im ne pada na pamet davati ovu dionicu ispod 400kn.

ja znam da ja govorim istinu…za ostale ne znam….imam 3 paketa (dao nalog za prvi na 400 kn, a ostali će pričekat više razine). Šogor mi ima 2 paketa….također ne prodaje bar do 450 kn…..kolegica s posla ne prodaje do 500kn….itd
valjda je onda istina….ako je tako, onda još malo povoljne kupnje pa se ide gore ili drastično pada promet

Kupnja Cijena
1237 367,02
357 367,01
1092 367,00
153 366,50
300 366,40
Cijena Prodaja
368,00 2330
368,50 63
369,00 1021

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Meni je u ZABI jucer sjeo dio povrata…odnosno ono sta sam uplatio 2 dan IPOa
nisu mi sjele uplate sto sam kasnije uplacivao …..znaci idu po redu ..

avax10:

Je li netko dobio povrat preko ZABA-e??? Pa ovo je za popi… ! Izgleda da je svima lova legla na račune, osim nama u ZABI ! [smiley3]

nema ni na splitkoj,RBA,PBZ,jadranskoj…….[smiley16]samo Erste


jadranska uplata jučer ujutro u 8,15[smiley2]

dan je pametniji od noći

New Report

Close