HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 05:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Je li netko dobio povrat preko ZABA-e??? Pa ovo je za popi… ! Izgleda da je svima lova legla na račune, osim nama u ZABI ! [smiley3]

nema ni na splitkoj,RBA,PBZ,jadranskoj…….[smiley16]samo Erste

….I meni, ženi, punici ..itd još nije sjel povrat love…a svi smo u ZABI….To je za popizdit…sve što šacam leti u nebo, a meni hrpa love zamrznuta…[smiley7]


A di su ti panicari kad ih trebas? [smiley16]

ja ih ne mogu više čekati, nadokupljeno na 367……….

usput, polako se diže ask i na LSE i na ZSE……


Pa mora ZABA okrenut te pare koji dan na nocnom trzistu… Sad je potraznja za kunama velika [smiley1]

Lako se tebi zahebavati, ali dok nama ZABA vrati lovu (vjerojatno će to biti petak u 16.00) otići će HT nazad na 400 kn [smiley6]

Ignore: KressoM, delux

Je li netko dobio povrat preko ZABA-e??? Pa ovo je za popi… ! Izgleda da je svima lova legla na račune, osim nama u ZABI !

da, jer smo više paketa uplatili!.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Ja dobio na pbz i muđimurskoj jučer ujutro, a buraz i sestra još niti danas nisu dobili (pbz), niti frendovi u rba i zabi. Stvarno ne znam što se dešava

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Sjelo je u Hypo,OTP,Erste,RBA,mada mislim da to ne ovisi o banci…..
[/quote]

je li nekome došao povrat preko splitske banke, abcus mi je odobrio poveliki minus…..

deimos:

Pa mora ZABA okrenut te pare koji dan na nocnom trzistu… Sad je potraznja za kunama velika [smiley1] ”

Lako se tebi zahebavati, ali dok nama ZABA vrati lovu (vjerojatno će to biti petak u 16.00) otići će HT nazad na 400 kn [smiley6]

A cuj, ja sam u istoj situaciji. Pa necu valjda plakat zbog toga. That’s life.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Je uletio na danas 368kn,dobro je tenkista postavio psihološku tezu.Ako nakon jučerašnjeg pada nemamo stampedo na kupnju onda je vrijeme za ulazak.


deimos: ” A di su ti panicari kad ih trebas? [smiley16] ” ja ih ne mogu više čekati, nadokupljeno na 367………. usput, polako se diže ask i na LSE i na ZSE……

Novac je kisik burze!

Dobar dio novca je vraćen pa se ništa bitno ne događa s cijenom. Iluzorno je očekivati da će veći dio od 6.5 milijardi kuna natrag u fondove ili dionice. A to što dobar dio (čak niti većina) želi s ovog foruma dokupiti to nije trend u RH. Jer nas par desetaka ništa ne znači u odnosu na ostatak populacije. Nema brige, na ovoj razini će cijena dionice ostati barem par dana, vidjet ćete. Bit će do ponedjeljka prilike za dokup.

“Lako se tebi zahebavati, ali dok nama ZABA vrati lovu (vjerojatno će to biti petak u 16.00) otići će HT nazad na 400 kn ” avax10 sa ovakvim izjavama izazivas vraga molim te nemoj da skoci

ne mari za male stvari i ostat ce male

Nadam se i ja da neće na 400 dok nam ne vrate lovu, samo mi izgleda da su fondovi svjesni što će biti kad se izvrši povrat pa koriste trenutnu besparicu i jeftino se krcaju [smiley5]

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close