HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 14:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

zuri mu se smanjiti prosjek ulaska… nije jedinismiley6… good luck luki007

To je istina, no hvala bogu ima se vremena čekat !

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

ja hocu copy ,paste pa mi komp neda,odnosno nema paste nego sa ctrl+v al tada mi poslozi i rasiri jako u koloni.Kak vi kopirate da vam znam stavljat sa investora[smiley16]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Da se barem znanac hoće javiti s nekim svojim savjetom.

Javio se nedavno i rekao da ide ulagati u Mađarsku,čuo sam da je tamo prošao veselo….A imao je i 40% keša,ne znam je li još uvijek ima.. Teška su vremena došla…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Javio se nedavno i rekao da ide ulagati u Mađarsku,čuo sam da je tamo prošao veselo….A imao je i 40% keša,ne znam je li još uvijek ima.. Teška su vremena došla…

Nisam rekao znalac nego znanac s poslovnog.hr iako vidim da je i dalje dosta aktivan na forumu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ocekivano je bilo sve sto se desava. Kakve veze imaju Sanader i izbori, kad smo i ste bili svijesni da ce u HT pola milijuna ljudi. I da tu svaka pocetna euforija prestaje. Previse je to ljudi da bi se moglo normalno trgovati, a pogotovo sa pozitivnim trendom. Sta ti mislis da ljudi (bakice) koji su razrocavali sredstva sa 4% kamate nece HT prodati i za 300 kuna???? hoce hoce

a ako jos sad INA-u ima dosta ljudi iz IPO-a, onda racunajte da ce se HT procistiti kroz godinu-dvije najmanje. Naravno, ne kazem da nece rasti za to vrijeme, ali koliko brze bi rasla da je unutra 100.000 ljudi i to recimo od kojih vecina razumije sta je kupila. LJudi moji… naravno da mozemo biti zadovolji jer je cijena jos uvijek debelo iznad od cijene po kojoj smo kupovali, ali da prvi dan na 270 milijuna kuna prometa cijena dionici padne sa pocetnih 402, ili dosegnutih 419 na 380!!!!! ako je upucano pola milijarde kuna onda je jasno koliko je to nekome bilo interesantno. A MI koji odlucujemo po koliko cemo prodati umjesto da dizemo letvicu, mi rasprodajemo. To je situacija mase i neznalica koji ulazu jer su izbori… ne zato jer zna sta su dionice i sta je burza.. nego zato jer Sanader casti… Kladim se da ce na Veterini d.d. situacija bibi stotinu puta bolja. a sta bakica dionicar HT-a zna sto je veterina…

pozdrav i manje zivciranja… strpljivo cekati rasplet.. po meni nece dugo dugo biti dizanja cijene jer nema se toliko love koliko ima neznalica i prodavaca unutra

Blago siromašnima duhom...

Ne radi mi ATM, jeli može k/p?

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Kupnja Cijena
28 363,50
50 363,05
30 363,04
135 363,03
138 363,02

Cijena Prodaja
364,90 33
365,00 1088

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Kupnja Cijena
64 363,03
138 363,02
2715 363,00
25 362,67
84 362,62
Cijena Prodaja
364,50 63
365,00 1097

copy/paste meni s Investora radi i ovo je trenutacno stanje.

Od bezbroj već obavljenih transakcija samo 3 su veće od 63 komada i te su po 100 komada. A bezbroj ih ima ispod 63 kom, po 10, 20 komada. Vidi se tko trži. Nažalost, najsiromašniji i najneupućeniji. Ali mislim da cijena danas ide gore.

Sumnjam da ide danas, prodaja je ispod kupnje što nije nimalo dobar znak a treba proći još vremena dok se iskrcaju mali i neupućeni investitori

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

na kojoj stranici pratiš burzu live? hvala

Pratim ATM preko PG, ali mi rikava. Mislio sam na stanje prije početka trgovanja

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

New Report

Close