HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 07:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ako je kupila uprava to je onda dobar znak

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


deimos: ” S obzirom na moje misljenje o Mudrinicu, to je “sell” signal. [smiley8]” Ništa te ne košta da prodaš svoje. Povući ću samo paralelu, Uprava JDPL kupuje po 500 kuna, Uprava INE po 2600 itd. Ne mora ništa značiti, ali kada Uprava kupuje, bogami kupujem i ja.[smiley2]


ako je kupila uprava to je onda dobar znak

nije nužno dobar znak. tako je prije pola godine uprava MIVa prodavala pa je cijena otišla gore i to dvostruko.


hm… izgleda da sam i ja na spisku..jel netko dobio u reiffeisenu? Al veci je problem sto nisam u ovih tjedan dana napravio 12 postotaka[smiley9] i ako mi jos tjedan dana ne isplate to nije neka fora

Meni je sjelo u RBA,Erste i OTP

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


ako je kupila uprava to je onda dobar znak

Sve je to politika.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


ČARUGA: ” ako je kupila uprava to je onda dobar znak ” Sve je to politika.

Upravo tako,Mudrinić je i sam sinoć rekao da je to kupio “politički”,a ovaj Jurgen ima manje od mene,što znači da je stvarno beznačajno…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Kolege i kolegice,
pošto sam relativno novi u dionicama interesira me imali li tko kakve excel tablice vezane za dionice?

tnx

Utjeha jedina ostaje. Možda južnjačka?[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Lejzer: ” ČARUGA: ” ako je kupila uprava to je onda dobar znak ” Sve je to politika.” Upravo tako,Mudrinić je i sam sinoć rekao da je to kupio “politički”,a ovaj Jurgen ima manje od mene,što znači da je stvarno beznačajno…

Pa da, ali se i ocekuje ovakova reakcija kako je reagirao ČARUGA. To i je cilj. A to sto je on kupio 1000 kom, to mu je pola mjesecne place [smiley2]

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Nije pola plaće,ajde nemoj zezati,dao je dvije mjesečne plaće…..[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

To su dvije neto plaće ili jedna bruto plaća.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Pozdrav društvo, novi je dan pa bih zamolio nekoga tko ima pristup investoru da nabaci K/P kad se pojavi. Baš me zanima kako će se startati. Thx.

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

SLK:

Možda za GDR-ove ne vrijedi T+3.

Hm, dobro pitanje… Ipak, ovi na 4. i 5. mjestu skrbnicki drze tocno dionica kolko je GDR-ova alocirano na LSE. Zato bi rekao da je ovo stanje jos prije trgovine.

Koliko se sjećam za Plivu su svi GDR-ovi stalno bili na računu Deutsche Bank bez obzira tko je kupovao i prodavao (dobro tamo je odnos bio 5:1). Ne znam da li je za INAu isto takav slučaj…

New Report

Close