HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 05:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne bi se smjeo vec vidjet prvi dan trgovanja. Petak je T+0, ponedjeljak je praznik, utorak je T+1, srijeda je T+2, cetvrtak je T+3. Znaci cetvrtak poslje 16h, kad update-aju. Ili grijesim?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


BITNO, PREKID PROGRAMA!!!

S obzirom na moje misljenje o Mudrinicu, to je “sell” signal. [smiley8]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

oberst:

… Kak se to već vidi? A šta je sa T+3?

http://www.sda.hr

Znam ja to. Ali to je trebalo bit vidljivo tek u ČETVRTAK ako se ne varam. T+3. Pondjeljak je bio neradni.[smiley8]

Only God, Muammar and Libya!

To su oni selili van burze prije. Mislim da to nije od prvog dana trgovanja.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


To su oni selili van burze prije. Mislim da to nije od prvog dana trgovanja.

Ti nekakvi ugovori i prijenosi se odmah pokazuju. Moralo je bit van burze.[smiley8]

Only God, Muammar and Libya!

deimos:

To su oni selili van burze prije. Mislim da to nije od prvog dana trgovanja.

Ti nekakvi ugovori i prijenosi se odmah pokazuju. Moralo je bit van burze.[smiley8]

Da, prikazuju se odmah, jer nema prijeboja/namire.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Možda za GDR-ove ne vrijedi T+3.

No respect


Možda za GDR-ove ne vrijedi T+3.

Hm, dobro pitanje… Ipak, ovi na 4. i 5. mjestu skrbnicki drze tocno dionica kolko je GDR-ova alocirano na LSE. Zato bi rekao da je ovo stanje jos prije trgovine.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Sutra, 360, pa 359, pa 330 , pa kupujmo.

Tko spava, nije budan.

Surround all arround when it hits the ground

Neznam da li je već netko stavio rezultate ankete među dioničarim HT-a koje se mogu naći na net.hr….
Ako jest ,isprika…

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


S obzirom na moje misljenje o Mudrinicu, to je “sell” signal. [smiley8]

Ništa te ne košta da prodaš svoje. Povući ću samo paralelu, Uprava JDPL kupuje po 500 kuna, Uprava INE po 2600 itd. Ne mora ništa značiti, ali kada Uprava kupuje, bogami kupujem i ja.[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Mudrinić platio 376,71 kunu za dionicu T-HT-a

Fondovi nisu jedini znatni kupci dionica grupe T-HT. Najveći telekom u Hrvatskoj objavio je da je dio njihova top menadžmenta u petak putem burze kupovao dionice T-HT-a. Predsjednik Uprave grupe T-HT na taj je način kupio 1000 redovnih dionica, a član Uprave i šef financija kupio je 185 redovnih dionica. Ivica Mudrinić platio je 376,71 kunu po dionici, dok je Jürgen Czapran izdvojio po dionici 385,40 kunu. Mudrinić sada posjeduje ukupno 1063 dionice kompanije koju vodi, tržišne vrijednosti oko 400.000 kuna. “O transakcijama koje su proveli članovi Uprave grupe T-HT, odnosno njezin predsjednik te glavni direktor za financije, obavijestili smo Zagrebačku i Londonsku burzu, kao i Hanfu”, kažu u T-HT.

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close