HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 01:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Milijunas: ” Jel mi može netko reći ako zna, tko prodaje 5698 komada po 362 kn?Transakcija u 11:53:27.Netko sa puno punomoći ili? ” Evo ovi. Boldan je prinos na dan 05.10.2007. Dionički – Stock fondovi PBZ I-Stock 05.10. kn 110,6000 3,35 10,60 N/A N/A N/A Poba Ico Equity 05.10. kn 10477,4700 2,84 4,77 N/A N/A N/A HPB WAV DJE 05.10. € 104,1127 3,50 4,11 N/A N/A N/A Platinum JIE 05.10. kn 104,6261 4,89 4,64 N/A N/A N/A VB High Equity 05.10. kn 104,7568 4,33 4,76 N/A N/A N/A Erste Total East 05.10. € 106,3300 5,06 6,33 N/A N/A N/A Do sada je dionice registriralo 30.000 građana. Od toga je njih cca 5000 već prodalo dionice. Niti ovih 25000 nebi trebali biti veći problem. Njihovi nalozi na prodaju stižu prilično sporo tako da obrana ima vremena organizirazi se. problem su ovi gore i ostali koji nisu prikazani. Koliko municije oni još imaju? I da li će mirovinski fondovi te oni malo veći koji su se odlučili za dugoročnije ulaganje moći pokupiti sve što se ponudi. Pozdrav

Hvala na odgovoru!
Znaći ovi gornji ruše cijenu.Po koliko su oni kupovali u javnoj ponudi?
Jel mi možeš molim te reći s koje stranice vučeš podatke o gornjim fondovima?

pozdrav….. trebam neke informacije pa bi volio da mi pomognete…
ovako.. kupio sam dionice…. i naravno.. čekam pravi trenutak za prodaju.. al problem je u tome što sam novi u ovome i neznam šta se sve treba učinit da bi prodao dionice.. koja je procedura… dali je moguće to telefonski obavit ili moram otić do brokera.. molim da mi neko objesni postupak detaljno korak po korak… hvala lijepo..

znaci ja sam pod povecalom jer nisam nista jos dobio u pbz-u[smiley3]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

hm… izgleda da sam i ja na spisku..jel netko dobio u reiffeisenu?
Al veci je problem sto nisam u ovih tjedan dana napravio 12 postotaka[smiley9] i ako mi jos tjedan dana ne isplate to nije neka fora

Ne trgovati sobom na trzistu rada - trgovati za sebe na trzistu kapitala :)


Evo banke su već vratile sav novac. Ako ga niste dobili natekuće očito je da ste ” pod povećalom ” pa ćete ga dobiti poslije provjere ( obično 14 dana ).

otkuda ti ta informacija karoje “da su već vratili sav novac”

strpljen..spašen Time is on my side


hm… izgleda da sam i ja na spisku..jel netko dobio u reiffeisenu? Al veci je problem sto nisam u ovih tjedan dana napravio 12 postotaka[smiley9] i ako mi jos tjedan dana ne isplate to nije neka fora

još niš od njih!


pozdrav….. trebam neke informacije pa bi volio da mi pomognete… ovako.. kupio sam dionice…. i naravno.. čekam pravi trenutak za prodaju.. al problem je u tome što sam novi u ovome i neznam šta se sve treba učinit da bi prodao dionice.. koja je procedura… dali je moguće to telefonski obavit ili moram otić do brokera.. molim da mi neko objesni postupak detaljno korak po korak… hvala lijepo..

Rapisao sam se naširoko s objašnjenjima i onda puf, odlogirao mi se sa stranice.
Uglavnom savjetujem ti da malo sačekaš da prođe ova frka i lijepo nađeš neku brokersku kuću, gdje će ti sve objasniti vezano za prodaju dionica.Na nekim stranicama, npr. http://www.hita.hr imaš objašnjen postupak kad koristiš njihovu uslugu.
Ne moraš žuriti s prodajom, moj mišljenje a i sa burze su na to upozoravali.

To su gluposti da su banke vratile sav novac,a pogotovo najveca glupost je ovo sa provjerom!Banke nisu stigle svima vratiti visak uplate-informacije iz povjerljivih izvora!Provjere ce biti ali samo za torbare!

ko te ima taj te nema

Dajte ljudi nemojte pisati gluposti o nekim provjerama zbog toga što lova nije sjela danas, pa još ima 2 dana do 12.-tog do kad su rekli. Pa jel vama stvarno dosadno zadnjih dana pa izmišljate teorije zavjere?! Samo trpate nekakve glupe pretpostavke na stotine stranica. Pročitajte pravila foruma pa onda pišite! Pozdrav!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Vracen je dio novaca u Erste, Zabu i HPB. Ne znam kako je s ostalim bankama, ali dosta mojih kolega koji imaju racun u pbz-u nije dobilo povrat. Toliko o povratu svih novaca


hm… izgleda da sam i ja na spisku..jel netko dobio u reiffeisenu?
Al veci je problem sto nisam u ovih tjedan dana napravio 12 postotaka[smiley9] i ako mi jos tjedan dana ne isplate to nije neka fora

Nema to nikakve veze. Ja u RBA i uzeo doslovno 1 (jedan) paket a dobio kur… na racun u RBA do ovog trenutka. Ne bude li para na racunu do podneva uzimam MSG90A1 i odoh u potragu za parama! [smiley6][smiley6]

skype - ivek1234

Boycie:

hm… izgleda da sam i ja na spisku..jel netko dobio u reiffeisenu?
Al veci je problem sto nisam u ovih tjedan dana napravio 12 postotaka[smiley9] i ako mi jos tjedan dana ne isplate to nije neka fora

Nema to nikakve veze. Ja u RBA i uzeo doslovno 1 (jedan) paket a dobio kur… na racun u RBA do ovog trenutka.

Ja sam u rba pa sam dobio.

Stagflacija je svemu kriva

New Report

Close