HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 19:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Vračena lova od rezanja paketa!
Napokon. Ajde čak sam i iznenađem, mislio sam da neće još barem do kraja tjedna [smiley1]


Puno je novca otišlo iz fondova prije THT -prvo se moraju vratiti -mislim da je neka anketa rezultatima predvidjela da će 85% ljudi novce od THT vratiti fondovima -čekati da ti novci sjednu natrag u fondove,tek će onda cijena THT krenuti gore

A jesu i ti ljudi čudni, pa neće im niti jedan fond donijeti toliku zaradu koliku će im donijeti HT u dogledno vrijeme!

14.04.2008.

[quote=pero]
Sutra opet lagano dolje. Prevelika navala na prodaju.
[/quote]

Pa nek prodaju agonija će prije završiti![smiley2]

Idemo svi na prodaju. Još malo pa nestalo(kupaca).

Co to maš u portfelju?

zašto se skida s kupnje? osobe koje nikad nisu trgovale dionicama nazovu svog brokera i pitaju za trenutnu cijenu, a ovaj im cita ponudu s kupnje jer mu je to jednostavnije nego da mu savjetuje po kojoj cijeni da stavi ponudu za prodaju, dok takvi ne prodaju dionice, nema nam gore.

Sva sreća što radnicima nisu podjeljene dionice 90-tih kao u npr.Mađarskoj.Danas se vidi di bi nas to odvelo.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Ma ljudi nemojte prema sebi određivati što će drugi učiniti. Krdo je krdo i dok se ne može s lakoćom dobiti telefonom broker (Fima npr – telefon isključen u potpunosti) ne prestaje iskrcavanje, a to će još dugo potrajati. I druga stvar koju mnogi ne shvaćate – puno ljudi je ušlo u ovaj IPO sa željom brze i velike zarade. Dignuvši kredite, posudivši novce, uplativši novac koji trebaju brzo proslijediti dalje (poduzetnici zakinuli dobavljače privremeno) neophodno im je brzo se riješiti dionica i to sada upravo i rade. Vjerujem da je malo koji penzić prodao bilo što ova dva dana (možda unuk ali ionako je on to kupio na svoga djeda ili baku). Mislim da ima građana koji bi se rado riješili dionica i po 330 kuna samo da mogu i znaju kako. I prema onome što čujem (nije baš reprezentativan primjerak) mnogima je pun k…. ovog IPO-a i jedva čekaju povrat novca i prodaju po bilo kojoj cijeni samo da se riješe “svraba”. Ali smatram da se neće dopustiti da iko proda ispod cca 350 kuna dionice (pa ipak idu izbori).

Po mom skromnom mišljenju situacija sa HT-om se odvija fenomenalno.
Usprkos neviđenoj ofenzivi na svim medijima o tome kako cijena HT-a pada i usprkos tisućama dioničara kojima je ovo prvi dodir sa burzom.
Cijena se danas drži na 360-365.
Fondovi nadokupljuju i nadokupljivat će.
Krajem tjedna je povrat par milijardi kuna.
Danas i sutra će veliki nastojat skupit još šta više od malih koji prodaju pošto poto.
Taman kad mali budu slavili kako su kupili po 265 a prodali po 365 cijena će biti 465.

Ma kojih 85% novca od povrata natrag u fondove? Neće ih se vratiti više od 20%.

Sjela lovica na PBZ-u već dokupljeno 367kn.

Nisam uspio preko PBZ investora ubosti jeftinije, nije prihvaćao nalog, ali kad je proslo, sve je fino i brzo bilo obavljeno.

A sad ćemo malo pričekati.

[smiley8]


Po mom skromnom mišljenju situacija sa HT-om se odvija fenomenalno. Usprkos neviđenoj ofenzivi na svim medijima o tome kako cijena HT-a pada i usprkos tisućama dioničara kojima je ovo prvi dodir sa burzom. Cijena se danas drži na 360-365. Fondovi nadokupljuju i nadokupljivat će. Krajem tjedna je povrat par milijardi kuna. Danas i sutra će veliki nastojat skupit još šta više od malih koji prodaju pošto poto. Taman kad mali budu slavili kako su kupili po 265 a prodali po 365 cijena će biti 465.

Živi bili pa vidjeli. Ja sam mišljenja da će pasti i ispod 365. No naravno, to je samo moje mišljenje

HT pao na 359 kuna!

Nakon početnog pada na 359 kuna, trenutno se cijena stabilizirala na 365 kuna za dionicu, a promet je 20-ak milijuna kuna.

Jesu li se mali dioničari uspaničarili ili se tržište formira prema cijeni iz Londona? Uglavnom, do sada je protrgovano nešto više od deset milijuna kuna, a zadnja cijena po kojoj se trguje je 359 kuna, 21 kunu manje nego na zatvaranju burze u petak.

Pad više od 6% u odnosu na cijenu od petka donekle je i očekivan, ulaskom još većeg broja dioničara na burzu ponuda se stalno povećava, a institucionalni investitori očito misle profitirati od navale prodavača.

Trenutačna cijena u Londonu je 69,5 USD po dionici, što odgovara trenutačnoj cijeni u Zagrebu, pa je na ovaj način onemogućena zarada na razlici cijena između dviju burza.

U petak je dionice kupovao i direktor HT-a Ivica Mudrinić, ukupno tisuću dionica po cijeni od 376,1 kunu.

11.30h Nakon početnog pada na 359 kuna, trenutno se cijena stabilizirala na 365 kuna za dionicu, a promet je 20-ak milijuna kuna.

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close