HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 17:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


tko brani cijenu sa ovih 9tisuca jel on normalan, pa neka pusti da pada[smiley5]

Zašto brani cijenu? Možda se samo nakrcava
Prilično smo nisko pali relativno očekivanjima i procjenama, zašto ne?

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

A zašto očekujete da će fondovi hrliti u kupovinu? Pa gdje im se žuri?

Mislim da lova sjeda po datumima podnošenja ponuda. Meni je u pbz-u sjelo,a staroj i curi koje su davale ponude kasnije nije.

sutra max cijena oko360, lagano se spustamo skidajte kupnje, isao bih na zimovanje[smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male


rba?

Sijelo još rano ujutro![smiley11]

Ja očekujem još par dana navalu na prodaju a nakon toga stabilizaciju cijene i normalnije uvjete trgovanja.
Ako sam dobro vidio čini mi se da je 360 kn donji limit. Imho
A ovaj tjedan stižu i novci od povrata na račune.

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go


A zašto očekujete da će fondovi hrliti u kupovinu? Pa gdje im se žuri?

to i ja pitam?kaj vi brijete svi?fondovi ovo fondovi ono?fondovi, koji su ušli po 265 imaju 30-40% zarade na ht.njima se uopće ne isplati dizat cijenu sad već sljedeće godine za dobre rezultate(kvartalne tj.poboljšanje rezultata),a mirovinci neće na 500 kn ulazit u dionicu koja vrijedi 380. politička igra?pa sanader vam je dao 120 kn po dionici kaj bi vi više?
bumo vidli kaj bude bilo

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

uf…skinulo se sad s prodaje…a tu je i na kupnji nalog od 2300 komada po 361 kunu…neće ovo danas ispod 360 više…
a i po 360 i kusur je dobar dokup…
ak može Mundrinić kupit 1000 komada po 376 kuna…onda možemo i mi po 360 i sitno…[smiley2]

Puno je novca otišlo iz fondova prije THT

-prvo se moraju vratiti
-mislim da je neka anketa rezultatima predvidjela da će 85% ljudi novce od THT vratiti fondovima
-čekati da ti novci sjednu natrag u fondove,tek će onda cijena THT krenuti gore

SAM PROTIV SVIH

Niti spomena HT-a u podnevnom Dnevniku HTV.

Bilo je vremena za vijesti:
– o problemu sa rajčicom u Argentini
– obnovi dvorca Veliki Tabor
– trajnom smještanju Apoksiomena u Mali Lošinj

No respect

Sutra opet lagano dolje. Prevelika navala na prodaju.

Potpis

SLK ti bi još malih investitora posla na prodaju ili nešto drugo?

New Report

Close