HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 21:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

imam love,imam volje a nemogu kupit[smiley3][smiley5],nisu mi aktivirali investor a starom brokeru nisam poslao lovu na racun da mogu kupit[smiley3][smiley3].Ja cu plakat

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Gospodo stručnjaci, svaka čast, taman kad se očisti sve ispod 368 onda se pojavite vi stručnjaci i prodajete svoje paletiće po 366,365 …… dajte ljudi malo logike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

[color=black][/color]

ima li netko informacije za povrat u PBZu

hvala[smiley5]

šta mislite do kolko će padat cijena? Kad bi bilo pravo vrijeme za dokupit?

..........................................................................................

Danas već na prodaji ima ljudi koji razmišljaju i više se ne lupa samo tako. U petak su prodavali ljudi koji nemaju završenu osnovnu školu( osim daytradera). Sutra već nastupaju srednjoškolci i idemo još 10 kuna gore. Do petka, kao što sam napisao u petak idemo na 420 kunića.

Meni su novci na PBZ sjeli još prošli tjedan…

majstore,

lova u PBZ-u je sjela


majstore,

lova u PBZ-u je sjela


Očito ide sukcesivno, meni još ništa, 100kn na tekućem

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

šta mislite do kolko će padat cijena? Kad bi bilo pravo vrijeme za dokupit?

..........................................................................................

a lova u slavonskoj banci
jel to nekom sjelo


šta mislite do kolko će padat cijena? Kad bi bilo pravo vrijeme za dokupit?

Jutros od 10,30 – 11,00

evo ja gledam na pbz i jos nista[smiley3]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close