HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 11:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Već se ocrtavaju konture situacije slijedećih dana i tjedana.
Rasprodaja malih , dokupljivanje velikih (i nekih malih).
Pravog uzleta neće biti još neko vrijeme.Isto tako mislim da će biti sretan tko dokupi po 350-360.


zasto se bojis? ja ne znam koji je vama svima vrag.. sto vise prodje sto nize to ce brze i brutalnije poslije ici gore..

pa prosječnom ulagaču je to jasno. ali se nebi čudio da vidiš tarapane sutra kad u dnevniku objave pad. bar 100.000 će prvo pomislit – ajmo još prodat pa ipak je to 30% zarade. ja sam spreman za dokup, ali nemoj podcjenjivati snagu krda.

neka, samo masa nastavi prodavati, super 24 ima pravo, što cijena brže i masovnije padne to će se brže i energičnije podići, da nećete vjerovati, još ako ovi na dnevnicima daju bombu da je cijena tht drastično pala, ima da svi neuki dioničari prodaju dionice, koje hitno treba kupiti.


zasto se bojis? ja ne znam koji je vama svima vrag.. sto vise prodje sto nize to ce brze i brutalnije poslije ici gore..

slazem se u potpunosti

ne mari za male stvari i ostat ce male


zasto se bojis? ja ne znam koji je vama svima vrag.. sto vise prodje sto nize to ce brze i brutalnije poslije ici gore..

slažem se , ali može doći i do ozbiljnih problema ako bi krenuo stampedo, iako čisto sumnjam u takav scenarij.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

ocekujem oko 160k da mi sjedne tako da mislim da je bozic malo uranio

ne mari za male stvari i ostat ce male

ko kaže da će cijena gore?ove godine niš od toga….

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

100 milijona?? halo..
moja je vidis procjena da nece biti promet veci od 35-40 milijuna danas

Blago siromašnima duhom...

koji strašna količina dionica na lse i zse sve skupa jedva 100k

I has the money, what I do wif it?

I meni sjeo povrat. ZABA. Cool.

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

može sad k/p

Mislim da je dno 360 ali treba vidjeti jer će bar još jednom ići napad na 360 i ako se ta razina obrani onda imamo dno,

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close