HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.07.2024. u 22:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,01
120.659
4,020
30,00
30,10
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kako kaže SDP, HDZ je trebao staviti 100kn veću cijenu na IPO [smiley2]

Danas neće biti promet veći od 100 miliona, jedino ako fondovi ne odluče jače odriješiti kesu i kupiti i moje po 520 kunića.

Su Kupnjom sačekaj još, jer računaj da je ht dionice kupilo 60 % Hrvata koji se po prvi put susreću sa dionicama, (oni ne shvaćaju da masovnom ponudom sebi ruše cijenu), cijena je i danas pala, i tako će nastaviti cijeli tjedan, sada će nastati takva panika i moći ćeš dionice vjerujem kupiti i po dijeni od 300kn.

sto ce tek sutra da padne kada vide ljudi da je pocela klizit za 6%, sutra kupnja i po 250, zao mi je sto mi nije sjela lova ali mislim da ce do sutra sjest[smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male

sorry mislio sam do 350, ovo ostalo bi bilo samo u bajkama

ne mari za male stvari i ostat ce male

Da tenkista a ja ima lovu i još čekao

Na račune počelo sjedati višak uplaćenog novca sa THT-a, pa ćemo vidjeti kako će se odraziti na kupnju

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

e istina, to je zbog novih i neiskusnih na trzsitu. samo nece oni zaliti za koji dan, nego za koju godinu…
jos se niti maaaaaali dio takvih nije iskrcao…

To je jedina stvar koje se bojim od pocetka – PREvelike navvale..
i sad sam u istom kosu s “pola milijuna” bakutanera koji su u vecini i koji nam rezu cijene – istina, jos uvijek je to iznad 265, ali bilo bi preko 500 da je 130.000 ljudi bilo u igri, ovako realnost.. i moja procijena..
jos dolje jedno vrijeme

Blago siromašnima duhom...

meni sjeo povrat u zagrebačkoj, maloprije provjerih.

U Zagrebačkoj banci sjeo višak novaca, dok u Hypu još ništa [smiley10]

[url=http://www.wincert.net]WinCert.net - Tech News & IT Support Forums[/url] HAAB IT kadar :)

Sve se meni čini da ovo jp morgan na 365 stabilizira. i dobro im ide. mogli bi uskoro up. samo se bojim da raja ne popizdi i ne počne prodavat brutalno nakon pada.

zasto se bojis? ja ne znam koji je vama svima vrag.. sto vise prodje sto nize to ce brze i brutalnije poslije ici gore..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close