HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ko me šiša kad sam pohlepan čekao 355 kn

U kojoj si banci ? Ja provjerih maloprije u Zagrebačkoj pa ništa…

Ovim tempom rasprodaja če završit do kraja tjedna, a onda idemo UP. Zbog toga nema smisla paničariti.

Co to maš u portfelju?

meni također na PBZ-u još nije sjelo….provjerio maloprije!

svi nalozi koji su veći od 63 kom rade kolege iz fondova, malo se kupuje na LSE a prodaj kod nas…..mozda ce ako ovako nastavi biti i obrnuto……[smiley1]

U kojoj si banci ? Ja provjerih maloprije u Zagrebačkoj pa ništa…

Bravo kolega Blueman, kako ste dobro predvidjeli scenarij; nakon prvog dana trgovanja rušenje cijene i plašenje malih preko medija (koje slijedi).

Ja u PBZ pa ništa

Smijem se sam sebi,da li da navijam da raste,cijela obitelj kupila ili da pada,pa da još nadokupljujem?[smiley6]


svi nalozi koji su veći od 63 kom rade kolege iz fondova, malo se kupuje na LSE a prodaj kod nas…..mozda ce ako ovako nastavi biti i obrnuto……[smiley1]

to mi je jasno, ali zašto bi fondovi ovako jeftino prodavali? zar njima nije u interesu čuvat dionice dok cijena ne poraste?

O čemu vi to iznad brijete? Evo nas na 367 a uskoro i 380 kunića. Ovih 358 kuna danas vjerojatno možemo samo sanjati a nikad više ostvariti.

Sačuvao 18 k za crne dane nije ni meni silo priko sociale-generale šta ti ga ja znam splitske banke

New Report

Close