HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 12:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,38
62.373
1,926
32,30
32,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne prodavati, bolje kupiti i to po cijeni od 350 do 370 tako da vam je ulaz manji nego nekim fondovima

Pozdrav

A pogledajte sto dnevnik rece: cijena 70.20 (mogli su barem to provjerit i napisati 71.2).

Dobro je, samo da ne bude gore.


Pomoć molim!! kupio sam dionice, bio u brokerskoj kuci i ¨odabrao¨ brokera, te sam od SDA dobio PIN na kucnu adresu.. sad me zanima jesu moje dionice registrirane i jel ih mogu prodavat, ili moram ici u SDA i registrirat ih?? i jos jedno, vjerojatno najcesce, pitanje: Prodat ovaj tjedan ili cekat?![smiley2] HVALA!!!!

dionice ti nisu registrirane kod brokera i nemozes ih prodati. da ih registriras kod brokera prvo kontaktiraj njega da ti da broj zahtjeva za registraciju, zatim zovi sda i prati upute automata(stisnes 1 pa opet 1 pa oznaku investitora pa pin pa broj zahtjeva), zatim opet zoves brokera i kazes mu po kojoj cijeni ih zelis prodati.
necu ti savjetovati po kojoj cijeni da ih prodas jer svatko od nas ima svoje razloge za odredjenu cijenu.
ja konkretno svoje pakete nedam ispod 500kn,mogu cekati i godinama mada sumnjam da cu morati toliko.
na ovom forumu imas puno zanimljivih tema pa nebudi lijen i citaj i uci.

Uh, stvarno strasno. Cijena je pala za cijelih 80 US centi. Pa to je cak 1%![smiley8]
A da mozda ‘greskica’ na dnevniku nije bila ‘slucajna’. Nekima odgovara (fondicima) sirenje panike medju masom.[smiley8]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

quote=Corny]
A pogledajte sto dnevnik rece: cijena 70.20 (mogli su barem to provjerit i napisati 71.2).
[/quote]
ma nije slučajno da stalno mediji griješe glrede cijene i sl.a tek silne sugestije kako prodati dionice+ senzacionalističke vijest o krahu thta na tržištima. smrdi na urotu?!

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.

Zanimljivo da su u petak svi mediji skrivali nedostatke izlaska HT na Burzu, a da bi već sutra mogla krenuti druga ploča.

No respect

To su providne igre fondova ne bi li preko medija uplašili domaćice i penziće da rasprodaju i time cijenu zadržali ispod 400 kn dok se debelo ne nakrcaju. Ja bih volio da uspiju i sruše HT na 350 kn pa da se pogostimo sad kad nam dolazi povrat love, ali bojim se od toga – ništa. Kupovat ćemo oko 370-380 par dana, možda neki sretnik ubode i nešto ispod toga, ali glavnina će se vrtjeti oko ovih cijena. IMHO

Ignore: KressoM, delux

[


quote=Corny] A pogledajte sto dnevnik rece: cijena 70.20 (mogli su barem to provjerit i napisati 71.2).
ma nije slučajno da stalno mediji griješe glrede cijene i sl.a tek silne sugestije kako prodati dionice+ senzacionalističke vijest o krahu thta na tržištima. smrdi na urotu?!
[/quote]

i meni isto

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

slažem se 1000%. Situacija je takva da ekipa iz fondova zna tko je kupovao pakete(uglavnom ekipa željna sitne,brze posljedično i male zarade)te će poznavajući mentalitet i jad naroda uz pomoć medija sigurno zaradit.

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.

I performanse telekomunikacijskog sektora unutar S&P 500 indexa za period od 19.07.2007. do 05.10.2007. idu u prilog teoriji da će cijene HT-a srednjeročno rasti!
http://tinyurl.com/2ogmzf

I Love the Smell of Profits in the Morning!


I performanse telekomunikacijskog sektora unutar S&P 500 indexa za period od 19.07.2007. do 05.10.2007. idu u prilog teoriji da će cijene HT-a srednjeročno rasti! http://tinyurl.com/2ogmzf

rasti ce kad se fondovi nakrcaju

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

sumnjiv mi je taj london da se tu ne radi nesto ispod stola

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

New Report

Close