HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 10:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,38
62.373
1,926
32,30
32,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne vjerujem da se strani otimaju za naš “jaki telekom” koji je u gubicima. Možda strani fondovi sa istoka?


ententinis: ” deimos: ” ententinis: ” Ma sad kad vide da to pada prema 350 svi će se razbježat ” hm… Shortat ili ne? ” Kako ćete shortati kolega kad ste kupili po 265? [smiley2] ” Prodat sad i kupit jeftinije za tjedan dana? Nabavna cijena ne igra ulogu, samo trend.

Šalim se, naravno.
Mislim da će se moći igrati sa 10-15 %, ali meni se to ne bi dalo s obzirom da se ne mogu osloniti
na brokere još sigurno tjedan dana.
Risky business

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE



Šalim se, naravno.
Mislim da će se moći igrati sa 10-15 %, ali meni se to ne bi dalo s obzirom da se ne mogu osloniti
na brokere još sigurno tjedan dana.
Risky business

Heh, znam. Tak sam sa inom popusio… Dobro pa je trziste na drugim stvarima vratilo to. Samo hoce li opet biti milosrdno prema takvim greskama?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Ne vjerujem da se strani otimaju za naš “jaki telekom” koji je u gubicima. Možda strani fondovi sa istoka?

Da se nisi zabunio, to si valjda pročitao na temi Zdenke da je u gubicima. daj se skockaj malo![smiley1]

kakvim gubitcima otkud to??????

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Mislim da će biti panike nakon dnevnika večeras… Taman za sutra koje spreman sa cash-om

koliku cijenu predviđaš za sutra i obrazloži je

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

ententinis:

Ma sad kad vide da to pada prema 350 svi će se razbježat

hm… Shortat ili ne?

Ja kupujem a vi kako hocete…. [smiley2]

skype - ivek1234

kupujem i ja

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Pomoć molim!!
kupio sam dionice, bio u brokerskoj kuci i ¨odabrao¨ brokera, te sam od SDA dobio PIN na kucnu adresu..
sad me zanima jesu moje dionice registrirane i jel ih mogu prodavat, ili moram ici u SDA i registrirat ih??

i jos jedno, vjerojatno najcesce, pitanje: Prodat ovaj tjedan ili cekat?![smiley2]

HVALA!!!!

Nesposobni su sposobni da onesposobe sposobne![color=blue][/color][color=blue][/color][color=blue][/color]

Prije odluke o prodaji procitajte ovo:

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=9e105b09-3aa2-4e45-9ebc-5fcc529da671&ref=lastadd

skype - ivek1234


Pomoć molim!!
kupio sam dionice, bio u brokerskoj kuci i ¨odabrao¨ brokera, te sam od SDA dobio PIN na kucnu adresu..
sad me zanima jesu moje dionice registrirane i jel ih mogu prodavat, ili moram ici u SDA i registrirat ih??

i jos jedno, vjerojatno najcesce, pitanje: Prodat ovaj tjedan ili cekat?![smiley2]

HVALA!!!!

Cekati, pogledaj gornji link.

skype - ivek1234


Pomoć molim!! kupio sam dionice, bio u brokerskoj kuci i ¨odabrao¨ brokera, te sam od SDA dobio PIN na kucnu adresu.. sad me zanima jesu moje dionice registrirane i jel ih mogu prodavat, ili moram ici u SDA i registrirat ih?? i jos jedno, vjerojatno najcesce, pitanje: Prodat ovaj tjedan ili cekat?![smiley2] HVALA!!!!

prvo sam sebi odgovori na pitanje : a ZAŠTO ih prodati ovaj ili idući tjedan

poslije bitke svi su vojnici generali

New Report

Close