HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 04:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Pa ako mislim nesto kupit..moram si novce prebacit kod brokera, odnosno na svoj racun tamo!?!Ne mogu sa svog tekuceg direktno kupovat!

Daš nalog brokeru , ako ti kupi , ispišeš uplatnicu na svoju banku i platiš , pošalješ faksom ili sam odneseš i to je to. Ovako si pribacia novce , a uopće neznaš hočeš li uspit kupit , pa i ako kupiš onda on tebi vraća razliku . Ako ne kupiš novac opet putuje tebi , a u međuvrimenu nemoš sa njim raspolagat.

Na teletekstu naslov “Pad dionica HT-a”. Poziv paničarima na prodaju.


ima tko link gdje se može pratiti cijena na londonskoj burzi?

http://www.londonstockexchange.com/en-gb/pricesnews/prices/system/detailedprices.htm?sym=US4432962078USUSDIOB%20B288P82THTC

Glas naroda

Otkuda Hrvatima toliki novac za dionice, ako nisu mogli podnijeti poskupljenje kruha?
————————
Ivica Fraj poljoprivrednik iz Virja

No respect

Oprostite ako ponavljam ali nigdje isam nasao komentar na cinjenicu da su u petak, malo prije pocetka trgovanja, bili vidljivi nalozi na kupnji puno veci od pocetne cijene(402 kn)… negdje na 600 kn.
Tu nesto smrdi jer je pocetna cijena trebala biti takva, ili su se ti nalozi povukli zadnji cas?

Vjerovatno se o ovom već do sada pisalao, ali molim iskusnije investitore ako mi mogu odgovoriti na 3 pitanja:

1. Dali se registracijom dionice kod brokera gubi pravo na dividendu, odnosno dali je bitno ukoliko se na glavnoj skupštini donese odluka o dividendi da dionica ne bude registrirana kod brokera u tom trenutnu?
2. Dali se dionica može kupiti na Londonskoj buryi, a prodati na Zagrebačkoj i obrnuto. I podpitanje vezano za ovo, tko ima pravo trgovati na Londonskoj burzi?
3. Koja je procedura poklanjanja dionica i koliko to košta?

Pitanja su vezana za HT, naravno može se primjeniti i na ostale dionice. Ukoliko nisam na pravom mjestu postavio pitanje molim PD da preusmjeri post na neku drugu temu. Zahvaljujem.

Rušimo da bismo gradili


Glas naroda

Otkuda Hrvatima toliki novac za dionice, ako nisu mogli podnijeti poskupljenje kruha?
————————
Ivica Fraj poljoprivrednik iz Virja


“Glas naroda
odgovor – Kad su se nakrali od države lažno prijavljujući štetu od polava, suše, kormorana isl., a i poticaju za pšenicu su najveći u europi kao i cijena iste za otkup…
eto otkud pare”[smiley2]

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


Glas naroda Otkuda Hrvatima toliki novac za dionice, ako nisu mogli podnijeti poskupljenje kruha? ———————— Ivica Fraj poljoprivrednik iz Virja

nije riječ o istim ljudima…[smiley1]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...


Na teletekstu naslov “Pad dionica HT-a”. Poziv paničarima na prodaju.

ma kakv pad.Koliko se sijećam i u petak se na LSE trgovalo na ovim razinama


Glas naroda

Otkuda Hrvatima toliki novac za dionice, ako nisu mogli podnijeti poskupljenje kruha?
————————
Ivica Fraj poljoprivrednik iz Virja

dobro pitanje ali,
ipak smo mi ovdje u manjini a mnogi su kupovali na kredit – posebice oni koji prvi puta ulaze na tržište u nadi brze i lake zarade.


gigog: ” Bzzzzz….: ” Sijela mi razlika od HT-A, 21.305,00 za puni paket ” kada si uplatio??? jel vraćaju redom ili kako pukne??? ” U kojoj banci imaš tekući?

ERSTE


Glas naroda

Otkuda Hrvatima toliki novac za dionice, ako nisu mogli podnijeti poskupljenje kruha?
————————
Ivica Fraj poljoprivrednik iz Virja


od kuda Hrvatima novci?
Pa sta nismo mi u svijetu proglaseni mađioničarima ?
zaradimo 550 eur. , potrosimo 600 , i jos uspijemo ustedjeti cca 200 ( dobro ovo zadnje kako ko ovisno o magiji).
da se cudi englez ili francuz , razumio bi ali nas Ivica hmhm, [smiley2]

najvrednije stvari u životu su besplatne

New Report

Close