HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

risboh:

nadopuna..Iako mi je povrat novca od HT sjeo na racun ne mogu s njime raspolagati….probao sam prebaciti novac na svoj racun kod brokera, ali mi neda..kaze ne moguce zadavati nalog dva dana unaprijed (u tom smislu nesto)

Mozda zato sto je datum valute 09.10.2007
Jedino ako napravis uplatu s 11.10.2007g, prolazi.


Kaj to znaci, da ce tek u četvrtak sjesti na racun kod brokera?[smiley3]


Molim Vaše savjete koliku cijenu da stavim sutra novi član pozdrav svima

Pričekaj kraj trgovanja u Londonu, pa se po tome otprilike ravnaj.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Po kojoj cijeni mislite stavit naloge za kupnju u utorak? [smiley1]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Hvala..promijenio datum na 11.10 i uspio. Pa da, to znaci da ce novac tada sjesti brokeru na racun. Samo ne vidim razlog ako posaljes potvrdu o uplati da vec sutra imas taj novac na raspolaganju za trgovanje..Valjda[smiley1]


Po kojoj cijeni mislite stavit naloge za kupnju u utorak? [smiley1]

350
neće proći
al ću čekati

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


Po kojoj cijeni mislite stavit naloge za kupnju u utorak? [smiley1]

380 – 410 pa koji prođu


Molim Vaše savjete koliku cijenu da stavim sutra novi član pozdrav svima

0, pričekaj malo

poslije bitke svi su vojnici generali

Dostaviš im potvrdu o uplati mailom ili faxom i možeš odmah tj.već sutra kupovati.
Na koliko staviti nalog:Vjerojatno će ovi kojima treba da plate kredite,režije, alimentacije,pokriju nedozvoljene minuse isl., prodavati sutra po bilo koliko samo da je više od 265 kn.
Treba pratiti ATM i vidjedti za koliko DAJU “dijonice” i samo staviš nalog na tu cijenu.
I onda se počastiš jednom pivom i čekaš zadnji tjedan pred izbore i prodaš najmanje za 500,00 kn.
Sretan nam nastavak IPO-a.Živio dr.Ivo

ima tko link gdje se može pratiti cijena na londonskoj burzi?


fazan: ” TunaSalad: ” ma u redu. samo ako se ništa ekstra ne dogodi mislim da ćeš se načekati za tih 1.000. ja ne vidim za to potencijala sa sadašnjim info u tom vremenu.” kako ne vidiš, pa pogledaj na kojim nivoima se nalaze firme na našem tržištu … ajde navedi bolje firme od HT-a, a da ih fondovi mogu imati u svom portfelju … mislim da će za ovu dionicu presudnu ulogu imati psihologija, a ne pokazatelji … kako bilo, zapakirana je tik do Industrice i čeka bolje dane … meni je 500,00 kn malo i nikuda mi se ne žuri …” fazan, evo da ne ponavljam nešto što je već par puta procijenjeno: Vaš link trenutna fer cijena je oko 400 – 450 max. ukoliko HT nastavi ovim tempom (bez nekog ekstra rasta) cijenu od 1.000 ćeš čekati malo više od dvije godine. moguće je da će ju tržište više vrednovati iz tko zna kojeg razloga, ali tu nema špekulacije – firma stabilna, sve se više manje zna – nema tu uzbuđenja puno.

Kakve veze ima fer cijena s cijenom na burzi? I tko je računao fer vrijednost i što je još bitnije tko je plasirao tu fer vrijednost putem medija?

Čini mi se da si propustio dvije ključne riječi što sam napisao, a to su: duže od dvije godine i investitor (dobro malo više od dvije riječi, ali si nadam se shvatio).

Papa s ove teme, nema me više. Čujemo se i vidimo kroz neko duže razdoblje …

I love the Smell of Profits in the Morning


nadopuna..Iako mi je povrat novca od HT sjeo na racun ne mogu s njime raspolagati….probao sam prebaciti novac na svoj racun kod brokera, ali mi neda..kaze ne moguce zadavati nalog dva dana unaprijed (u tom smislu nesto)

Zašto ćeš pribacivatna brokera??

Pa ako mislim nesto kupit..moram si novce prebacit kod brokera, odnosno na svoj racun tamo!?!Ne mogu sa svog tekuceg direktno kupovat!

New Report

Close