HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 12:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,38
62.373
1,926
32,30
32,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Daj Bože da padne do 300 i da se dotad svi paničari iskrcaju pa da počmemo trgovati kako spada! Što se paničari budu više dvoumili agonija će duže trajati!

Sijela mi razlika od HT-A, 21.305,00 za puni paket


Sijela mi razlika od HT-A, 21.305,00 za puni paket

kada si uplatio??? jel vraćaju redom ili kako pukne???

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ovako, ja mislim da se cijena ove dionice određuje u ZG a ne u Londonu . Vidjet ćemo sutra gdje će krenuti HT gore ili dole ….Ja čekam petak da vidim da li je Tenkista pogodio i samim time ostaje ili odlazi sa ovog foruma !!??

na 4300 sve prodajem...


Bzzzzz….: ” Sijela mi razlika od HT-A, 21.305,00 za puni paket ” kada si uplatio??? jel vraćaju redom ili kako pukne???

U kojoj banci imaš tekući?

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


bome [color=blue]skrkljalo[/color] se na 71,00 ide to i ispod 70 a da vidiš sutra panike!!! idemo i ispod 300 buhahahah

Izvrstan izraz Linus.
Nego tek je počelo trgovanje , kod nas , jedan dan pa ako će netko izgubit izbore neće branit cjenu na razinama 400-450. Šta bi bilo da to padne ispod 300 , onda idu oni margin call kako li se zovu , totalni fijasko , ali ne očekujem ga niti će ga biti.


Sijela mi razlika od HT-A, 21.305,00 za puni paket

Meni još ništa….

na 4300 sve prodajem...

Sutra odmah u dokup čim stigne lova od povrata.
To je Sanader i dogovorio ovu cjenu da ljudi jeftino mogu dokupiti ono što nisu mogli u IPO-u.
Ovo je samo nastavak IPO-a.
Znaju fondovi,a i mi da HT vrijedi puno više (dovoljno pročitati samo osnovne stvari u Prospektu npr.politika dividendi).
Zato sada dokupljuju na ovim razinama ,hvala bogu imaju od koga, a imamo i mi.Kad se mi uključomo sa lovom od povrata automatski će fondovi dizati gore jer za njih je ovo suho zlato,hvatat će što stignu i neće pitati za cijenu.
Povoljna cijena je za njih i do 600kn,jer kad to uprosječe sa cijenom na IPO-u od 265kn dobivaju prosjek od
432 kn koliko THT i sada vrijedi.

Meni isto danas sjeo povrat od povlastenog i nepovlastenog paketa.
Racun u Erste Banci.

Bice shopinga ovaj tjedan.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Bzzzzz,

u kojoj banci imaš račun ?????

ni meni još nije sijelo šmrc
a tako sam se veselio dokupu!!!
u londonu volume samo 40500
71,50 – 500kom

http://www.londonstockexchange.co.uk/en-gb/pricesnews/prices/System/DetailedPrices.htm?sym=US4432962078USUSDIOB+B288P82THTC#PriceChart

I has the money, what I do wif it?

meni isto..u Erste banci

New Report

Close